رشد صادرات در شرکت پشم شیشه ایران؛

افزایش ۹۶ درصدی صادرات محصول پشم شیشه شرکت پشم شیشه ایران در چهار ماهه نخست سال جاری

به گزارش شستا رسانه؛ شرکت پشم شیشه ایران در ۴ ماهه نخست سال جاری توانست به رشد ۹۶ درصدی صادرات محصول پشم شیشه دست پیدا کند.

 مقدار صادرات محصول پشم شیشه  در ۴ ماهه نخست سال جاری به ۳۱۲ تن رسید ، که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش ۹۶ درصدی را رقم زد.

میزان صادرات فروش این محصول نیز در چهارماهه نخست سال جاری ۳۶۵ هزار دلار می باشد که نسبت به چهار ماهه سال گذشته افزایش ۱۹۵ درصدی  را در پی داشته است.

درسال جاری با عنایت به دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین ،  تمام تلاش ، برنامه ریزی ها و اهداف پایه گذاری شده در این شرکت عمل به فرمایش معظم له در بخش تولید و صادرات حداکثری است.

محصول پشم شیشه یکی از پر کاربردترین محصولات در عایقکاری سقف سوله ها ، کانالهای تاسیساتی لوله های انتقال آب سرد و گرم و همچنین در صنایعی نظیر نفت ، گاز ، پتروشیمی و نیروگاه ها محسوب میشود.

درحال حاضر محصول پشم شیشه به کشورهای جمهوری آذربایجان ، قزاقستان ، قرقیزستان ، گرجستان ترکمنستان ، عراق و کویت صادر می شود که هدف و استراتژی شرکت نیز حضور مستمر در بازارهای بین المللی از جمله کشورهای اورآسیا می باشد.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها