مدیر روابط عمومی بیمه البرز در کارگاه اهمیت ترویج و اطلاع رسانی در صنعت بیمه :

عدم حمایت حاکمیت از صنعت بیمه عمده دلیل عدم ترویج فرهنگ بیمه است

عدم حمایت حاکمیت از صنعت بیمه و تحمیل عوارض متعدد به شرکت های بیمه موجب عدم رشد مناسب صنعت بیمه و عمده دلیل عدم ترویج فرهنگ بیمه است.

 

به گزارش روابط عمومی بیمه البرز ، نصرت اله محمدی در این پنل ضمن نام بردن از بیمه مرکزی ، سندیکای بیمه گران ایران ، شرکت های بیمه ، شبکه فروش بیمه ها و حاکمیت به عنوان کنشگران و نقش آفرینان ترویج بیمه و وظایف هر یک از آنها  نقش حاکمیت در ترویج بیمه را منحصر به فرد و بسیار با اهمیت دانست .

 وی با اشاره به تحمیل عوارض متعدد به شرکت های بیمه طی دو دهه اخیر  ، این عوارض را سبب  تضعیف بنیه اقتصادی شرکت های بیمه  و زیان ده شدن عملیات بیمه ای و عدم ترویج بیمه در کشور دانست . 

مدیر روابط عمومی بیمه البرز افزایش عوارض و افزوده شدن سازمان صدا و سیما و هلال احمر در سال ۱۴۰۱  به سازمان هایی که از محل بیمه شخص ثالث عوارض دریافت میکنند را موجب تضییع حق بیمه گزاران دانست . 

کارگاه اهمیت  ترویج و اطلاع رسانی در صنعت بیمه در آغازین روز نمایشگاه با حضور گودرزی معاون روابط عمومی بیمه مرکزی ، محمدی مدیر روابط عمومی بیمه البرز ، میر موسوی مدیر روابط عمومی بیمه دی و مریم زمردیان مدیر روابط عمومی بیمه سامان در غرفه بیمه مرکزی برگزار شد .

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها