سرقت اموال گرانقیمت از شوهر

زن جوانی که با همدستی مرد غریبه اموال گرانقیمت شوهرش را به سرقت برده بود به اتهام سرقت از خانه همسرش محاکمه شد.

رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت مرد جوانی به پلیس آغاز شد. وی ادعا کرد همسرش به او خیانت کرده وعلاوه بر ارتباط نامشروع با مردی غریبه اموال با ارزش او را نیز به سرقت  برده است. این زن 27 ساله خیلی زود بازداشت و با توجه به مدارک واسنادی که وجود داشت روانه  زندان  شد. متهم در  دادگاه کیفری استان تهران  پای میز محاکمه ایستاد.

دوست شوهرم خیلی به من محبت می کرد

المیرا درباره ارتباطش با فریدون 38 ساله گفت: شوهرم به من بی توجهی می کرد. فریدون دوست شوهرم بود و به خانه ما می آمد او محبت بیشتری به من کرد و کم کم به او اعتماد کردم. تا اینکه فریبم داد و از من خواست طلا واشیای گرانقیمت خانه شوهرم را بدزدم و به او بدهم او به من قول داده بود که بعد از این ماجرا تنهایم نمی گذارد و حمایتم می کند اما وقتی دستگیر شدم او فرار کرد.

قاضی از او پرسید: مواد مخدر مصرف می کنی؟

المیرا در پاسخ گفت: وقتی با شوهرم زندگی ام را شروع کردم لب به مواد نزده بودم ولی بعداً وقتی او مواد می کشید مرا هم آلوده کرد... بیشتر اوقات حشیش می کشیدم ولی این اواخر شیشه مصرف می کردم.

دخترانت چند ساله اند؟

13، 8 و چهارساله هستند.

الان دخترانت کجا هستند؟

تنها هستند و در خانه با هم زندگی می کنند.......

چند وقت است که بازداشت هستی؟

حدوداً یکسالی است که زندان هستم....

شوهرت در دادگاه حضور نداشت کجاست؟

او هم به اتهام سرقت در پرونده دیگری بازداشت شده و در استان دیگری زندانی است.

شوهرت رضایت داده اما تو از نظر جنبه عمومی جرم باید محاکمه شوی...

المیرا در حالی که اظهار ندامت وپشیمانی می کرد از قضات خواست او را به خاطر دخترانش که الان تنها و بی پناه زندگی می کنند و منتظر مادرشان هستند کمک کنند و ببخشند. سپس قضات دقایقی وارد شور شده وقرار شد او را به قید ضمانت با قرار وثیقه آزاد کنند./فرتاک نیوز

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها