با این فرمان پیش برود باید تهران را بفروشیم!

برای پرداخت حقوق خرداد، ساختمان شرکت واحد اتوبوس‌رانی را به مبلغ ۱۶۰۰ میلیارد فروختید. با این دست فرمان، برای ماه‌های آینده ناچاریم شرکت شهروند، شهر آفتاب و حتی موسسه همشهری را بفروشیم!

حجم ویدیو: 518.82K | مدت زمان ویدیو: 00:00:55

با این فرمان پیش برود باید تهران را بفروشیم!

اداره شهرداری تهران به سبک شاهان قاجار؛ فروش ساختمان ۱۶۰۰ میلیاردی برای پرداخت حقوق

ش️هرما نوشت: شهرداری تهران برای پرداخت حقوق کارکنان خود «ساختمان شرکت واحد و یک زمین را ۱۶۰۰ میلیارد تومان» فروخت.

‌ یک عضو شورای شهر تهران روز یکشنبه ۱۲ تیرماه گفت شهرداری تهران برای پرداخت حقوق خردادماه کارکنان خود اقدام به فروش «ساختمان شرکت واحد و زمینی به مبلغ ۱۶۰۰ میلیارد تومان» کرده است.

حبیب کاشانی در هفتادوپنجمین جلسه شورای شهر پس از ارائه گزارش علیرضا زاکانی، شهردار تهران، پیش‌بینی کرد که با رویه فعلی، «در ماه‌های آینده حتما شهر آفتاب و ساختمان شهروند و حتی موسسه همشهری را خواهیم فروخت».

او با استناد به گزارش شهرداری تهران در مورد «شش هزار میلیارد تومان» کسری درآمد در دو ماه نخست سال جاری هشدار داد که در صورت عدم کسب درآمد در این بازه زمانی پراهمیت، عملی کردن طرح‌ها و پروژه‌های شهرداری امکان‌ناپذیر خواهد بود.

وی گفت: آقای زاکانی! اگر درآمد حاصل نکنید، رویاهایی که در فکرتان هست، حاصل نمی‌شود.

ناصر امانی، دیگر عضو شورای شهر تهران، هم پس از شنیدن گزارش علیرضا زاکانی با انتقاد از «حجم زیاد و متنوع» برنامه‌های ارائه شده گفت که «از ایشان توقع داشتیم گزارش عملکرد بدهند نه ارائه برنامه و این باعث شد فکر کنیم که در جلسه انتخاب شهردار هستیم».

علیرضا زاکانی از زمان انتخاب جنجال‌برانگیز خود به عنوان شهردار تهران به‌دلیل عملکرد ضعیف خود همواره مورد انتقاد رسانه‌ها و مخالفان بوده است.

زاکانی چندماه قبل گفته بود با تعویق معاون مالی اعلام کردیم از تنش در آمدیم و الان بدون مشکل حقوق پرداخت می‌شود.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها