تبرکشی اراذل و اوباش در گرگان+عکس

دادستان مرکز گلستان از صدور کیفرخواست برای متهمین پرونده تبرکشی در روستای قرن آباد گرگان خبر داد.

محمود اسپانلو در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه پس از طی طولِ درمان یکساله ی مصدوم ِ درگیری حمله با تبر اراذل و اوباش در یکی از روستاهای گرگان، کیفرخواست صادر شد، افزود: متهمان این پرونده چهار نفر هستند که برای تمامی آنها کیفرخواست صادر شده است.

وی با بیان اینکه برای متهم ردیف اول این پرونده تقاضای رشد مجازات شده است، افزود: این کیفرخواست به اتهام شروع به قتل عمدی از طریق جرح عمدی با ضربه تبر به سر، اخلال در نظم، قدرتنمایی با تبر و مزاحمت برای بانوان صادر شده است.

دادستان مرکز استان گلستان با تاکید بر اینکه برای سه متهم دیگر این پرونده هم به اتهام اخلال در نظم و امنیت عمومی، مزاحمت برای بانوان و مشارکت در ضرب و جرح عمدی کیفرخواست صادر شده است، خاطرنشان کرد: علت طولانی شدن زمان صدور کیفرخواست متهمان این پرونده نیز این بود که یکی از مصدومان این حادثه ی دلخراش به علت شدت جراحات وارده با نظر پزشکی قانونی یک سال طول درمان داشت و تا زمانی که این دوره درمان طی نمی شد، امکان صدور کیفرخواست نبود.

اسپانلو ادامه داد: با پایان طول درمان و اعلام نظر نهایی پزشکی قانونی درباره میزان جراحت، بلافاصله کیفرخواست در دادسرای گرگان صادر و پرونده برای صدور رای به دادگاه کیفری ۲ ارسال شد.

اواخر اردیبهشت پارسال انتشار فراگیر ویدیو دلخراشی از حمله تعدادی اراذل و اوباش به اعضای یک خانواده در حوالی روستای قرن آباد گرگان، احساسات عمومی را جریحه دار کرد که متهمان این حادثه همان زمان بلافاصله شناسایی و دستگیر شدند./ایسنا

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها