در کرمان رخ داد؛

شرور گستاخ، معلم و پلیس را با ماشین زیر گرفت

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان از نجات جان معلم عنبرآبادی و کشته شدن شرور گستاخی که قصد جان این معلم را داشت، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس کرمان، ساعت یک بامداد یازدهم اردیبهشت، واحد گشت پلیس در زمان گشت زنی در عنبرآباد، متوجه سرعت سرسام آور و حرکات مخاطره آمیز سمندی می شود که در تعقیب یک دستگاه خودرو پژو است.

این گزارش می افزاید، در همین لحظه خودرو پژو به علت طی مسافت طولانی برای فرار از چنگال اشرار و ترکیدگی لاستیک، متوقف می شود و سرنشینان سمند با حمله به وی، قصد جانش را داشته اند که راننده پژو اقدام به فرار کرده و به پلیس پناه می آورد.

در گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس آمده است، در ادامه ۲ شرور پس از تخریب خودرو معلم عنبرآبادی، به سمت پلیس حمله ور شده و یکی از آنان نیز قصد زیر گرفتن ماموران و شاکی را داشته، که در گام اول موفق نشده و پس از طی مسافتی، دوباره در حالت دنده عقب حرکت و یکی از ماموران و شاکی را زیر می گیرند که بر اثر این اقدام شرورانه، افسر گشت پلیس به شدت مجروح و شاکی نیز آسیب می بیند.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس کرمان در ادامه آورده است، اما با وجود مجروح شدن ۲ نفر (پلیس و معلم)، باز هم این ۲ شرور دست بردار نبوده و برای بار سوم قصد زیر گرفتن یکی دیگر از ماموران را داشته اند، که مامور حاضر در صحنه با اخطارهای پی در پی و شلیک چندین تیر هوایی، قصد متوقف کردن این خودرو را داشته و راننده و سرنشین آن با بی توجهی به اخطارهای پلیس سعی در رساندن آسیب بیشتر به ماموران را داشته اند.

در پایان آمده است، در نهایت تنها مامور پلیس حاضر در صحنه اقدام به شلیک به سمت لاستیک های خودرو کرده که به علت حرکات مخاطره آمیز و مارپیچ، خودرو از ناحیه در مورد اصابت گلوله قرار گرفته و راننده خودرو مجروح و در بیمارستان فوت می کند، همچنین همدست وی نیز متواری شده که تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد./ایرنا

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها