نماشویی - پیچ و رولپلاک نما - سنگ سابی - بهترین و نازلترین قیمت 09125795418

ما در مجموعه کریمی برای شستشوی نمای انواع ساختمان ها آماده به کار هستیم.

و همین امر سبب شده است که انواع نما ها از قبیل : نمای سنگی ، نمای کامپوزیت ، نمای آجری ، نمای سیمانی ، نمای چوبی ، نمای شیشه ای و ... را شستشو انجام دهیم و همکاران ما با نماشویی راپل این کار را انجام می دهند و همین امر موجب می شود که نمای ساختمان به حالت کاملا تمیز و به دور از لکه و کثیفی تبدیل گردد.

نماشویی نمای شیشه ای

در صورتی که نمای ساختمانی شما شیشه می باشد و همچنین نمای مجتمع ها ، نمای ساختمان های اداری و ... می توانیم با استفاده از نماشویی با راپل همکارانمان کار شستشوی نمای ساختمان را انجام دهند.

نماشویی نمای سنگی

شستشوی نمای سنگی یکی دیگر از فعالیت هایی است که همکاران ما در مجموعه انجام می دهند و همین امر سبب شده است که نمای ساختمانی که از سنگ می باشد بعد از مدت ها به دلیل آلودگی و گرد و غباری که بر روی سطح نما می نشیند نیاز به نماشویی پیدا کند که همین امر موجب می شود که نمای سنگی ساختمان عمر بیشتری پیدا کند و همچنین مانند روز اول نصب تمیز گردد.

شستشوی نمای آجری ، سیمانی ، چوبی ، کامپوزیت و ... هم همانند نماهای شیشه ای و سنگی انجام می گیرند و همین امر سبب شده است که خدمات به بهترین شکل ممکن انجام شود و زمانی که نمای ساختمان تمیز گردید موجب می شود که نمایی تمیز و زیبا و بدور از لکه ها و جرم هایی که بر روی سطح سنگ قرار می گیرد وجود داشته باشد.

پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما که یکی از خدمات دیگر مجموعه کریمی است که بر روی سطح نمای سنگی ساختمان ها انجام می گیرد استفاده می شود که باید توجه داشت که این خدمات در برخی مواقع نیاز یک ساختمان است و البته در بیشتر مواقع نیاز است که پیشگیری صورت پذیرد و خدمات پیچ و رولپلاک نما قبل از افتادن نما انجام گیرد و همین امر موجب می شود که نمای ساختمان به دیواره ساختمان مهار شود و موجب ریزش نمای ساختمان صورت پذیرد.

در خیلی از مواقع شاید با ساختمان هایی که نمای سنگ آن ها در قسمتی از ساختمان افتاده باشد روبرو شده باشید و این یکی از خطرناک ترین اتفاق هایی است که نمی توان پیشبینی کرد که چه زمانی سنگ نما ریزش می کند و ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشد.

۲

به همین عنوان است که ذکر می گردد که پیشگیری قبل از ریزش نمای ساختمان می تواند از خطرات جانی جلوگیری کند و اگر خدایی نکرده این اتفاق نیافتد ممکن است که سقوط نمای ساختمان خطرات جانی را برای افراد ساختمان ایجاد کند و همچنین متحمل هزینه های جانی و مالی شود.

اگر نمای ساختمان ریزش کرده باشد ابتدا همکاران ما از نوع سنگ ریخته شده خریداری می کنند و با استفاده از چسب های مخصوص به دیوار می چسبانند سپس اقدام به پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان می کنند که این امر موجب می شود که نمای ساختمانی به بهترین شکل ممکن به دیواره ساختمان پیچ شود و دیگر مسئله و خطری ساکنین ساختمان را تهدید نمی کند.

قیمت خدمات پیچ و رولپلاک

با توجه به این که هزینه ها می تواند متفاوت باشد نمی توان قیمتی دقیق برای انجام خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان دانست به همین موجب مواردی که برای نمای ساختمان می تواند در قیمت گذاری تاثیر گذار باشد را می توان میزان متراژ نمای ساختمان ، تعدا سنگ هایی که از نمای ساختمان افتاده است و همچنین چگونگی انجام خدمات پیچ و رولپلاک می باشد که در قیمت گذاری تاثیر گذار است و باید عنوان کرد تا ساختمان را از نزدیک مشاهده نکنیم و همچنین کارشناسی قیمت بر روی آن انجام نگیرد نمی توان گفت که قیمت و میزان خدمات چقدر است

ما در مجموعه کریمی برای انجام خدمات سنگ سابی ، نماشویی و پیچ و رولپلاک نمای ساختمان آماده هستیم و امیدواریم که بتوانیم شما را در این مسیر یاری کنیم.

سنگ سابی

خدمات سنگ سابی بر روی سطح سنگ انجام می پذیرد و باید توجه داشت در صورتی که خدمات سنگ سابی بر روی سطح سنگ صورت پذیرد سبب می شود که سنگ شما طول عمر بیشتری نسبت به قبل پیدا کند و همچنین عیب و ایراد های ریزی که بر روی سنگ وجود دارد از بین می رود و همین امر موجب می شود که خدمات سنگ سابی یکی از اولویت های اصلی ساکنین ساختمان ها قرار بگیرد و امروزه با توجه به نیاز هایی که سنگ ها به سنگ سابی پیدا می کنند از این خدمات استفاده شود.

۳

البته باید عنوان کرد که خدمات سنگ سابی بر روی سنگ هایی از قبیل : سنگ گرانیت ، سنگ مرمریت ، سنگ تراورتن ، سنگ چینی ، سنگ اسلب ، سنگ بوک مچ ، سنگ فورمچ ، سنگ های وارداتی و خارجی ، سنگ های گران قیمت و ... نیز انجام می شود و نحوه فعالیت و میزان ساب زنی که باید بر روی سطح سنگ ها ایجاد شود بسیار متفاوت است و هر کدام از سنگ های نامبرده شده باید لقمه ساب مخصوص به سطح کار استفاده شود تا بتوان سطح سنگ را سنگ سابی کرد.

سطح سنگ چه زمانی به سنگ سابی نیاز پیدا می کند ؟

در برخی مواقع سوالاتی که از مجموعه کریمی در مورد سنگ سابی سنگ ها پرسیده می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • اگر سطح سنگ شما دارای پستی و بلندی باشد و نیاز باشد که این پستی و بلندی ها از بین برود باید از سنگ سابی استفاده کرد. و با عملیات سنگ سابی سبب می شود که سطح سنگ به حالت بسیار مرتب و تمیزی کنار هم قرار بگیرند.
 • زمانی که سطح سنگ شما دارای لکه هایی است که در اثر بی توجهی و گاهی سهوا بر روی آن ریخته شده است و لکه های ایجاد شده از قهوه ، جوهر نمک ، اسید ، آبمیوه ، چای و ... که جلوه بدی به سنگ می دهد و شفافیت و براقیت اولیه سنگ را از بین می برد و به اصطلاح به سطح سنگ نفوذ می کند که نیاز است با سنگ سابی این موارد برطرف گردد که در این حالت با ساب زنی اصولی سطح سنگ باعث می شود که دیگر لکه ای بر روی سنگ نماند.
 • ریخته شدن مصالح ساختمانی بر روی سطح سنگ که نمی توان به راحتی آن را از بین برد می توان با استفاده از سنگ سابی این موارد را برطرف کرد.
 • اگر شفافیت و براقیت اولیه سنگ از بین رفته باشد می توان با استفاده از خدمات سنگ سابی این موارد را به سطح سنگ برگرداند. و سطح سنگ درخشنده تر گردد.

 

وبگردی

  ارسال نظر

  یادداشت

  آخرین اخبار

  پربازدید ها