عامل انتشار تصاویر نامتعارف در فضای مجازی دستگیر شد

مستقل آنلاین: رئیس پلیس فتا گیلان گفت: عامل انتشار فیلم و تصاویر شخصی و نامتعارف در یک پیج اینستاگرامی، شناسایی و احضار شد.

به گزارش مستقل آنلاین، سرهنگ "امیرحسین نقی‌مهر در تشریح این خبر اظهار داشت: کارشناسان پلیس فتا طی رصد و پایش فضای مجازی از فعالیت فردی در زمینه انتشار تصاویر و فیلم‌های شخصی و نامتعارف در شبکه اجتماعی اینستاگرام مطلع شده و پیگیری موضوع در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: با بررسی‌های تخصصی و تحقیقات صورت گرفته متهم مورد نظر که خانم جوانی است، شناسایی و با هماهنگی قضائی به پلیس فتا استان احضار شد.

رئیس پلیس فتا استان گیلان تصریح کرد: متهم 25 ساله پرونده در تحقیقات پلیس به انتشار تصاویر شخصی و نامتعارف خود در فضای اینستاگرام اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه انتشار کلیپ، فیلم و تصاویر غیراخلاقی در فضای مجازی به خصوص شبکه‌های اجتماعی بر اساس قانون جرم است افزود: به هیچ عنوان نباید اینگونه مطالب توسط کاربران در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شود.

سرهنگ نقی‌مهر در پایان از مردم خواست از انتشار فیلم و تصاویر نامتعارف در فضای مجازی خودداری کنند و درصورت مشاهده موارد مجرمانه در فضای مجازی آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.irبخش مرکز فوریت‌های سایبری گزارش دهند.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها