این زن بی رحم بچه اش را در تهران فروخت ! / شوهر او تبهکار خرده پا بود + عکس

راز نوزاد فروشی زوج معتاد‌، با دستگیری آنها به اتهام کلاهبرداری در سایت دیوار فاش شد. متهمان با سیم‌کارت‌های سرقتی و کارت‌های اجاره‌ای از خریداران گوشی کلاهبرداری می‌کردند.

فروش نوزاد در تهران اتفاق افتاد. فروش نوزاد توسط زوج معتاد بعد از اتهام کلاهبرداری فاش شد. این زوج معتاد در پرونده فروش نوزاد یک همدست هم دارند. در پرونده فروش نوزاد زوج معتاد نوزاد خود را هم فروخته اند. با اعتراف این دو متهم‌ فروش نوزاد ، تحقیقات برای دستگیری مردی که همدست آنها بوده و فراری است، ادامه دارد‌.

روزهای پایانی مرداد امسال مردی به شعبه اول بازرسی ‌دادسرای فرودگاه مهر‌آباد تهران رفت و از مردی‌ کلاهبردار شکایت کرد. ‌پس از این شکایت، پرونده به پلیس آگاهی فرودگاه مهر‌آباد تهران‌ ارسال شد و شاکی در تحقیقات گفت‌: هنگام رصد در سایت دیوار متوجه آگهی فروش گوشی‌های هوشمند به قیمتی پایین‌تر از بازار شدم.

با شماره درج شده در آگهی تماس گرفتم و بعداز توافق با فروشنده 5 میلیون تومان به حسابش واریز کردم‌ تا روز بعد بقیه پول را بپردازم و گوشی را تحویل بگیرم که سرم کلاه گذاشت و متواری شد‌.  

درادامه ‌معلوم شد شماره درج شده در آگهی متعلق به مرد دیگری بوده که گوشی‌اش سرقت شده و این طور به دردسر افتاده است.

در ادامه افراد دیگری که مورد کلاهبرداری قرار گرفته بودند به پلیس آگاهی آمده و شکایت کردند. در بررسی‌های جدید مشخص شد که پول‌های کلاهبرداری شده به حساب بانکی افراد معتاد واریز و برداشت شده است که آنها در برابر دادن کارت‌ها به مردی به نام وحید از او ۲۰۰هزارتومان پول یا شیشه گرفته‌اند.

وحید چند روز پیش با همسرش در خانه‌ای در جنوب تهران شناسایی و بازداشت شدند. او بعد از ضد و نقیض‌گویی اعتراف کرد: من و همسرم معتاد به شیشه هستیم‌. با مهرداد دوست فراری‌مان از مردم کلاهبرداری‌ می‌کردیم. ابتدا به افراد سارق سفارش سرقت گوشی‌های هوشمند را می‌دادیم که برایمان می‌آوردند و مبلغی ناچیز سهم‌شان می‌شد‌.

فروش گوشی سرقتی در سایت دیوار

در سایت دیوار آگهی فروش گوشی‌های هوشمند را‌ می‌دادیم و شماره صاحبان گوشی‌های سرقت شده را در آگهی درج می‌کردیم که اعتماد خریداران بیشتر شود‌. بعداز گرفتن پول بیعانه‌ها و مسدود شدن سیم کارت‌ها سراغ گوشی بعدی می‌رفتیم. گوشی‌های سرقتی که در اختیارمان بود را به افراد کلاهبردار و خلافکار می‌فروختیم.

فروش نوزاد از سوی زوج معتاد

در ادامه تحقیقات از این زوج ‌معلوم شد آنها نوزاد خود را هم فروخته‌اند‌ که همسرش در جریان تحقیقات پلیسی گفت‌: من و شوهرم معتاد بودیم ونمی‌توانستیم‌ هزینه زندگی‌مان را تامین کنیم. چند بار او را سر راه گذاشتیم که کسی پیدایش نکرد و به خانه بردیم‌. بعد از طریق یکی از اقوام‌ نوزادمان را به زوجی در یکی از شهرستان‌های اطراف تهران که سال‌ها صاحب فرزند نمی‌شدند 4 میلیون تومان‌ فروختیم.

سروان‌ کار‌آگاه‌ مهدی قلی‌زاده‌، رئیس پلیس‌ آگاهی فرودگاه مهر‌آباد تهران‌ در این باره‌ گفت‌: با اعتراف این دو متهم‌، تحقیقات برای دستگیری مردی که همدست آنها بوده و فراری است، ادامه دارد‌. همچنین ماموران تحقیقات درباره ادعای نوزاد‌ربایی را آغاز کردند.

‌ وی با هشدار به مردم از آنها‌ خواست دقت زیادی در خرید و فروش‌های اینترنتی در سایت‌ها به ویژه سایت دیوار داشته باشند و قبل از این‌که کالا یا اموال را تحویل نگرفته‌اند‌ از پرداخت بیعانه بابت خرید آن خودداری کنند.

در صورت فروش کالاهای‌شان در سایت‌های اینترنتی‌ ملاقات‌های حضوری‌ با خریداران داشته باشند و بعد از تحویل پول، کالای فروخته شده را در اختیارشان قراردهند و فقط به فیش‌های‌ پرداختی که خریداران برایشان ارسال می‌کنند اکتفا نکنند‌./جام جم

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها