مرگ مشکوک و مرموز پیرمرد در آستانه ازدواج با زن روستایی + عکس

چند روز پش وقتی پیرمرد کنگاوری از خانه اش خارج شد در پی ماجرای عجیبی جانش را از دست داد.

مهدی جابری داماد خانواده خزایی درباره این حادثه می گوید: پدرخانمم حدود 12:30 ظهر روز حادثه از خانه خارج می شود.


خبر داغ:

این کودک 2 بار از رحم مادر متولد شد + عکس 

او 90 سال سن داشت اما خیلی سرحال بود. اتفاقا پسرش که خانه اش  روبه روی خانه پدرش بوده نیز می بیند که از خانه خارج می شود. پدر خانمم هر روز به پارک محله می رفت و با هم سن و سالانش مشغول صحبت می شد. تا این جای ماجرا همه چیز طبیعی به نظر رسید تا اینکه حدودا نیم ساعت بعد تماس مشکوکی با پسرش می گیرد و ماجرایی را برایش تعریف می کند

 

جابری دراین باره می گوید: تقریبا نیم ساعت بعد از خروج، گویا پدر خانمم احساس خطر کرده و با پسرش تماس گرفته و سعی کرده حقیقت رو بگه. ایشون گفته با یکی دونفر دارم میرم ملایر  تا یه خانم رو عقد کنم  و انشالله خیر هست.

 

او ادامه می دهد: تماس قطع می شه و پس از گذشت یک  15 دقیقه فرد غریبه ای با گوشی تلفن همراه پدرخانمم با برادرش تماس گرفت و گفت من از عوامل اورژانس هستم.پدر شما را بیهوش در  بیابان های اطراف روستای بادخوره جنت آباد اسدباد پیدا کرده ایم و درحال انتقال او به بیمارستان قائم اسدآباد هستیم.

 

 

جابری می گوید: پزشکان بیمارستان می گفتند برای پدرتان مشکلی تنفسی ایجاد شده ، این درحالی بود که تا به آن روز همچنین بیماری نداشت. پدرخانمم 3 روز در کما بود که به هوش آمد. نمی توانست حرکت کند، زیاد اوضاع جسمی مناسبی نداشت. فقط  به صورت نامشخص، کلمات "کوچه" و "پارک" رو تکرار میکرده. از طریق حرکت سر و چشم، تایید کرده که دونفر او را سوار یک خودور کرده اند. این اظهارات پدرخانمم با ماجرای تلفن مشکوکی به پسرش زده بود باعث شد بیشتر از قبل به ماجرا مشکوک شویم.

 

او ادامه می دهد: دو یا سه روزی حال و روز پدرخانمم خوب بود تا اینکه از بیمارستان خبر دادند او به دلیل مشکل تنفسی و ریوی جانش را ازدست داده است.

 

آغاز یک پرونده پلیسی

با مرگ پیرمرد و شکایت خانواده او پرونده ای در این خصوص در  پلیس آگاهی اسدآباد همدان تشکیل شد.

جابری دراین باره می گوید: مرگ پدرخانمم مشکوک بود. شکایت کردیم تا شاید پرده ای از این راز هولناک برداشته شود. هم زمان با آغاز تحقیقات پلیس ما هم بیکار ننشستیم و شروع کردیم به جست وجو. وقتی به سراغ پیرمردهای همسایه رفتیم آنها گفتند مرحوم یک روز قبل به رفقای خودش در گفته که ۳۰_۴۰ میلیون در حسابم پول دارم و شاید به زودی ازدواج کنم.

 

وی گفت: در بررسی های بعدی نیز متوجه شدیم در مسیر خانه پدرخانمم تا پارک 3 دوربین مداربسته وجود دارد اما متاسفانه حتی با همکاری پلیس و قوه قضایی هم راه به جایی نبردیم. حالا هم دادستانی می گوید باید صبر کنید تا ماجرا روشن شود.

 

اما این پایان ماجرا نبود و جابری می گوید: اینکه هیچ فیلمی از دوربین های مداربسته به دستمان نرسیده، اینکه در صورتجلسه پلیس آماده انگشت اشاره  پدرخانمم جوهری بوده و مهر امضای بانک رو همراهش داشته به مشکوک بودن ماجرا بیشتر شک می کنیم.

 

وی اظهار داشت: در  بررسی های بیشتری که داشتیم از افراد محلی و پلیس متوجه شدیم یک تیم کاملا حرفه ای با شناسایی افراد مسن و تنها که وضعیت مالی نسبتا خوبی دارند نقشه ای برایشان می کشند.

 

تا به امروز و شواهدی که به دست آورده ایم این است که  اعضای این باند پس از کسب اعتماد افراد مسن به آنها پیشنهاد می دادند که با یک مورد خوب معرفی شوند و ازدواج کنند. بعد هم آنها را به قتل می رسانند و پول هایشان را بالا می کشند.

 

جابری می گوید: تا به حالا که تلاش هایمان برای رسیدن  به پاسخ بی نتیجه مانده. دادستان اسدآباد گفته باید منتظر بمانید این درحالی است که حتی پیرمردهای داخل پارک را می توانند برای چهره نگاری استفاده کنند. از آن طرف طبق شنیده ها افرادی هستند که با این روش سر پیرمرد و پیرزنها را کلاه می گذارند. از طرف چند پیرمرد دیگر در همان منطقه جنت آباد به این سرنوشت دچار شده اند.


 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها