رونمایی از رسانه تصویری آنلاین پتروشیمی جم

جم مدیا، رسانه تصویری آنلاین پتروشیمی جم به همّت روابط عمومی و امور بین الملل این مجموعه به زودی رونمایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی جم، این سرویس آنلاین بر روی تمامی پلتفرم های دیجیتالی از جمله تلویزیون‌ها و همچنین رایانه‌های رومیزی و لپ تاپ، تبلت، تلفن‌های همراه و سایر فن‌آوری‌های متصل به اینترنت به راحتی ارائه می‌شود.

جم مدیا با ایجاد ترکیب بی‌نظیری از امکانات اطلاع‌رسانی و سرگرمی های جذاب برای خانواده‌ها، توانسته قابلیت پخش و‌ مشاهده همه فیلم‌ها، کلیپ ها و محتوای صوتی و‌ تصویری شرکت پتروشیمی جم را در همه جای دنیا فراهم کند. همچنین با استفاده از این سرویس قابلیت پخش فیلم‌های شرکت و محتوای تولید شده در جلسات، مذاکرات و نشست‌های رسمی وجود دارد. « آموزشگاه جم مدیا» دیگر ویژگی این رسانه تصویری است که این سرویس آنلاین آموزشی امکان بارگذاری و پخش انواع فیلم‌های آموزشی را دارد و پرسنل و خانواده‌های آنها می‌توانند در هر زمان و مکانی که حضور دارند با مشاهده محتواهای آموزشی موجود از این سرویس استفاده نمایند. سایر ویژگی‌های جم مدیا، مشاهده رایگان فیلم‌ها و سریال‌های روز دنیا، ارتباط آنلاین مدیران شرکت با پرسنل و خانواده‌های خود، دریافت خدمات آموزشی از طریق آموزشگاه جم، دسترسی آسان در همه پلت فرم ها و دهها امکانات متنوع دیگر است.

کاربران رسانه تعاملی جم مدیا با استفاده از فناوری IPTV می‌توانند محتوای صوتی و تصویری شامل برنامه‌ها و فیلم‌ها را در زمان دلخواه از خانه و یا هر مکان دیگری به وسیله کامپیوتر، گوشی‌های موبایل و یا تلویزیون تماشا کنند. در واقع جم مدیا یک سیستم انعطاف پذیر برای مشاهده برنامه‌های مورد علاقه از میان طیف گسترده، یافتن سریع و آسان برنامه‌های دلخواه، و مشاهده با کیفیت بالا است که بزرگ ترین مزیت این سرویس راحتی کاربر برای تماشای برنامه دلخواه و تماشای آنلاین جدیدترین فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و سریال‌های خارجی ا‌ست.

رسانه جم مدیا به نشانی jammedia.ir در دسترس پرسنل است، همکاران در صورت داشتن هر گونه سوال و یا مشکل و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با داخلی ۳۰۱۷ و ۳۰۲۰ - واحد روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی جم تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها