همه آمدیم، تا ایران جاودانه بماند بر بلندای تاریخ

همزمان با طلوع خورشید ۲۸ خردادماه، خورشید اتحاد و همدلی از دل سنگ های سخت معادن گل‌گهر نیز طلوع کرد.

بار دیگر حماسه حضور در منطقه گل‌گهر رقم خورد و حضور پرشور خانواده بزرگ گل گهر پای صندوق‌های رای، مهر تاییدی شد بر حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

 خانواده بزرگ گل گهر به فرمان رهبر گرانقدر خود لبیک گفتند و با تأسی از پیر جماران، در یک حضور حماسی برای آینده میهن خویش گامی موثر برداشتند.

دست هایی که رأی‌های سرنوشت ساز خود را به صندوق رای انداخت، به دشمن نشان داد علیرغم وجود همه سختی‌ها و مشکلات، باز هم مردانه از نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع خواهند کرد.

خانواده بزرگ گل گهر، پرشورتر از همیشه به میدان آمد تا به دنیا ثابت کند برای ایران عزیز، کسی جز ملت همیشه در صحنه اش نمی تواند تصمیم بگیرد و دشمنان قسم خورده این خاک پر گهر، کاری از پیش نخواهند برد.

منطقه گل گهر میدان عمل بود و صحنه نبرد با دشمن. همه آمدند تا ایران بر بلندای تاریخ جاودانه بماند و خون سرخ شهدای جان برکف این دیار در سبزی نگاه به آینده جوانان این مرز و بوم تلاقی کند و بر پرچم همیشه سرافراز ایران عزیز نقش استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی حک نماید.

انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در منطقه گل گهر، برگ زرینی شد بر دفتر افتخارآفرینی جامعه کارگری ایران در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و حفظ کیان این سرزمین.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها