توسط شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر؛

اختتامیه جشنواره داستانی پویش پایداری برگزار شد

نخستین جشنواره استانی ادبیات داستانی پویش پایداری با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین الملل شرکت گل‌گهر، این جشنواره که با حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان سیرجان آبانماه سال گذشته آغاز شد پس از طی مراحل ثبت‌نام، و داوری آثار، فروردین‌ماه سال‌جاری نفرات برگزیده خود را شناخت اما به دلیل شرایط کرونا، مراسم اختتامیه جشنواره چندی پیش برگزار شد.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه سیرجان در این مراسم گفت: انسان به عنوان گل سرسبد خلقت که دارای عقل و شعور روح است، بایستی در کنار شکرگزاری پروردگار، وظایف خود را نیز انجام دهد که همانا یکی از این وظایف استفاده از توان نویسندگی و هنر در راه موثر است. از برگزارکنندگان چنین رویدادهای فرهنگی و اجتماعی موثری بایستی تشکر کرد.

دکتر محمدجواد فریدونی معاون پشتیبانی شرکت گل‌گهر نیز در این مراسم گفت: سیرجان شهری با فرهنگ غنی است و بایستی با فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تاثیرگذار، این فرهنگ غنی را تعمیم داد و موجبات نام‌آوری سیرجان را فراهم آورد. اگر امروز دغدغه فرهنگی نداشته باشیم و در مسایل فرهنگی و اجتماعی هزینه نکنیم، در آینده باید منتظر آسیب‌های اجتماعی و مشکلات مربوطه در جامعه باشیم.

در پایان از برگزیدگان این جشنواره استانی به شرح ذیل تجلیل شد: محمد مهربان اسماعیل‌پور، آیلین رئیسی و کیارش آزادی؛ برگزیدگان سطح دانش آموزی. اسلام حاجب، الهام آباده‌ای، سپیده رمضان‌نژاد و مهرداد فروتن برگزیدگان سطح آزاد و مهناز رجبی‌زاده و طیبه شجاعی مشترکا به عنوان برگزیدگان محور ویژه همایش می باشند.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها