پسر رشتی پدرش را با گلوله کشت + جزئیات

سرهنگ "محمود حافظی " فرمانده انتظامی شهرستان رشت در توضیحات این قتل گفت: :‌ در تحقیقات اولیه و تحقیقات میدانی از افراد حاضر در صحنه مشخص شد پسر 30 ساله مقتول به علت اختلافات خانوادگی با شلیک 3 گلوله از اسلحه شکاری، پدر خود را به قتل رسانده است.

سرهنگ "محمود حافظی " فرمانده انتظامی شهرستان رشت در توضیحات این قتل گفت: در تحقیقات اولیه و تحقیقات میدانی از افراد حاضر در صحنه مشخص شد پسر 30 ساله مقتول به علت اختلافات خانوادگی با شلیک 3 گلوله از اسلحه شکاری، پدر خود را به قتل رسانده است.

 

سرهنگ "محمود حافظی "اعلام کرد:‌ در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از محله های حوزه انتظامی پاسگاه پیربازار رشت، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

​وی افزود: با حضور ماموران انتظامی در محل حادثه مشخص شد مردی 47 ساله با اسلحه شکاری از ناحیه قفسه سینه و کتف مورد اصابت گلوله اسلحه شکاری قرار گرفته و در دم فوت کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت گفت:‌ در تحقیقات اولیه و تحقیقات میدانی از افراد حاضر در صحنه مشخص شد پسر 30 ساله مقتول به علت اختلافات خانوادگی با شلیک 3 گلوله از اسلحه شکاری، پدر خود را به قتل رسانده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه قاتل پس از ارتکاب قتل از محل متواری شده بود تصریح کرد: با تلاش ماموران انتظامی خودروی متهم در یکی از خروجی‌های سطح استان شناسایی، متوقف و قاتل ظرف کمتر از 24 ساعت دستگیر شد.

سرهنگ حافظی بیان داشت: در بازدید از خودروی متهم دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز فاقد مجوز کشف شد.

وی در پایان اذعان داشت: متهم پس از اعتراف صریح به قتل پدر، با تکمیل پرونده قضائی و صدور قرار مناسب روانه زندان شد. 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها