آمار کرونا امروز دوشنبه 13 اردیبهشت 1400

آمار کرونا روز به روز در حال افزایش است. آمار کرونا مردم ایران را نگران کرده است. آمار کرونا کسب و کار ایرانی ها را دچار اختلال کرده است.

پایگاه خبری مستقل آنلاین :  آمار کرونا روز به روز در حال افزایش است. آمار کرونا مردم ایران را نگران کرده است. آمار کرونا کسب و کار ایرانی ها را دچار اختلال کرده است. آمار کرونا باعث شده محدودیت های تردد همچنان ادامه داشته باشند. آمار کرونا و تعداد مبتلایان و فوتی ها را در 24 ساعت اخیر در این مطلب می خوانید.

 

بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع ویروس کرونا در جهان تاکنون ۱۵۳ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۴۲۴ نفر به کرونا ویروس مبتلا شده اند. از این تعداد ۳ میلیون و ۲۱۲ هزار و ۹۴۳ نفر جان خود را از دست داده اند. تعداد ۱۳۱ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۵۳۶ نفر نیز بهبود یافته اند.(سیزدهم اردیبهشت هزار و چهارصد)

 

آمریکا، هند، برزیل، فرانسه، ترکیه، روسیه، انگلیس, ایتالیا، اسپانیا و آلمان به ترتیب در رده های اول تا دهم کشورهای آلوده به ویروس کرونا در جهان هستند. همچنین ایران در رده چهاردهمین کشور آلوده به کرونا ویروس در جهان قرار دارد.

 

پایگاه اطلاع رسانی داده های آمار کرونا در جهان worldometers، مجموع آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۳۳ میلیون و ۱۶۰ هزار و ۴۵۹ مورد گزارش کرده است. همچنین مجموع امار قربانیان کرونایی امریکا را ۵۹۰ هزار و ۸۵۶ نفر گزارش کرده است.(سیزده اردیبهشت هزارو چهارصد)

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها