آمار کرونا امروز چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400

آمار کرونا امروز مورخ هشتم اردیبهشت ماه را در ادامه می خوانید

پایگاه خبری مستقل آنلاین : آمار کرونا امروز مورخ هشتم اردیبهشت ماه را در ادامه می خوانید. آمار کرونا روز به روز در حال افزایش است. آمار کرونا مردم ایران را نگران کرده است. آمار کرونا کسب و کار ایرانی ها را دچار اختلال کرده است. آمار کرونا باعث شده محدودیت های تردد همچنان ادامه داشته باشند. آمار کرونا و تعداد مبتلایان و فوتی ها را در 24 ساعت اخیر در این مطلب می خوانید.

 

آخرین آمار رسمی ابتلا به ویروس کرونا (تعداد جانباختگان و مبتلایان) در ایران روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید. بررسی آخرین وضعیت مناطق استان ها.

 

امروز سخنگوی وزارت بهداشت دکتر سیما سادات لاری آخرین آمار کرونا در ایران روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

 

از دیروز تا امروز بر اساس معیار‌های قطعی تشخیص، تعداد – بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور ایران شناسایی شد که تعداد – نفر از آن ها بستری شدند.

 

مجموع آمار بیماران کرونا در کشور ایران به تعداد – نفر رسید.(هفتم اردیبهشت هزار و چهارصد)

 

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، تعداد – بیمار کووید ۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع آمار جانباختگان بیماری کرونا در ایران به تعداد – نفر رسید.

 

خوشبختانه تاکنون تعداد – نفر از بیماران کرونایی در ایران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند. تعداد – نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.(هفت اردیبهشت هزارو چهارصد)

 

تا امروز تعداد – آزمایش تشخیص کرونا ویروس در کشور ایران انجام شده است.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها