مرد سنگدل تهرانی همسرش را زنده زنده در آتش سوزاند + جزئیات

ظهر سه‌شنبه سی‌ام دی‌ماه گزارش مرگ آتشین زنی 34ساله به قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام شد...

ظهر سه‌شنبه سی‌ام دی‌ماه گزارش مرگ آتشین زنی 34ساله به قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام شد. با حضور تیم تحقیق در بیمارستان مشخص شد که زن جوان از روز 25دی‌ماه به‌دلیل سوختگی شدید در بیمارستان بستری شده اما با وجود تلاش پزشکان به‌دلیل شدت سوختگی ظهر سه‌شنبه جان باخته است.

 

سوختگی او عمدی اعلام شده بود و همین باعث شد که به دستور قاضی جنایی تحقیقات درباره این حادثه آغاز شود. در بررسی‌های اولیه مشخص شد که زن جوان به قتل رسیده است و عامل جنایت کسی نیست جز شوهر او مأموران متوجه شدند که زن جوان از مدتی قبل با شوهرش بر سر فروش خانه دچار اختلاف شده بودند. به‌گفته همسایه‌ها، این زن و شوهر جوان که ساکن طبقه سوم ساختمانی حوالی جنوب تهران بودند مدام با یکدیگر درگیری داشتند و همسایه‌ها بارها صدای مشاجره آنها را شنیده بودند.

 

بیشتر بخوانید : 

 

آخرین درگیری آنها نیز 25دی‌ماه بود که همسایه‌ها مانند روزی‌های قبل، صدای مشاجره این زوج جوان را شنیدند و لحظاتی بعد متوجه شدند که مرد به همراه فرزند 7ساله‌اش از خانه خارج شد. این درحالی بود که زن جوان همچنان در خانه بود.

 

به‌گفته همسایه‌ها، مرد جوان که به‌شدت عصبانی بود، فرزندش را داخل ماشین گذاشت و دقایقی بعد با یک گالن 20لیتری که محتویات داخل آن بنزین بود به خانه بازگشت. تصاویر دوربین مداربسته نیز بازگشت او و گفته‌های همسایه‌ها را تأیید می‌کرد. پس از آن بود که صدای مشاجره این زن و شوهر دوباره به گوش رسید و مرد که کنترلش را از دست داده بود بنزین را بر در و دیوار خانه ریخت و آنجا را به آتش کشید. سپس به سرعت از خانه خارج و سوار بر ماشین، به همراه فرزندش آنجا را ترک کرد.

همزمان با فرار مرد عصبانی، همسایه‌ها که متوجه دود و شعله‌های آتش و همچنین صدای انفجار شده بودند با آتش‌نشانی تماس گرفتند و با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه، حریق مهار شد. این در حالی بود که زن جوان که در میان شعله‌های آتش گرفتارشده بود، با کمک همسایه‌ها و آتش‌نشانان نجات یافت و به بیمارستان منتقل شد اما تلاش پزشکان برای نجاتش بی‌نتیجه ماند و او به‌دلیل سوختگی شدید جانش را از دست داد.

 

با این اطلاعات، جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال یافت و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران تحقیقات برای دستگیری عامل این جنایت را آغاز کرده‌اند.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها