جزئیات آتش سوزی عظیم خیابان شوش تهران + جزئیات و تصاویر

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار داشت: دود غلیظ مشاهده شده در خیابان شوش تهران مربوط به آتش سوزی گسترده یک باربری و چندین مغازه در این منطقه است.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار داشت: دود غلیظ مشاهده شده در خیابان شوش تهران مربوط به آتش سوزی گسترده یک باربری و چندین مغازه در این منطقه است.​ملکی افزود: ۶ ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات کامل و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

 
4537809 آتش سوزی عظیم در خیابان شوش

 

جلال ملکی در جریان اطفا حریق سوله‌های یک بنگاه باربری در حوالی خیابان شوش گفت: این انبار بزرگ باربری به وسعت ۱۲ هزار متر که ستون‌های نا ایمنی داشت، که با ورق‌های شیروانی به انبارهای کوچک و بزرگی تبدیل شده بود، و زیر همه آنها از انواع کالاهای قابل اشتعال، همچون روغن موتور و لاستیک ماشین انبار شده بود.

وی ادامه داد: کالاهای انبار شده کاملاً شعله ور شدند و سقف‌ها در اثر آتش سوزی تخریب شد. ملکی گفت: ۶ آتش نشان به همراه چندین دستگاه تانکر آب و خودروهای پشتیبانی و عوامل شهرداری منطقه ۱۲ در محل حاضر شده بودند و در حال حاضر حریق کاملاً تحت کنترل است. وی افزود: با وجود اینکه سقف‌های این انبار تخریب شده است، عملیات لکه گیری و اطفا حریق ادامه دارد. به گفته ملکی، تا این لحظه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداریم. / مهر

4537804 آتش سوزی عظیم در خیابان شوش

آتش سوزی در مجاورت مترو شوش

فرنوش نوبخت، مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران گفت : حادثه آتش سوزی در انباری در مجاورت ایستگاه متروی شوش رخ داده و نیاز است که امنیت در این ایستگاه فراهم شود، به همین دلیل فعلا در این ایستگاه مسافرگیری و تخلیه مسافر نخواهیم داشت. وی افزود : تا زمانی که آتش سوزی در انبار خاتمه یابد، قطارها نیز در این ایستگاه توقف نخواهند داشت. / رکنا

4537801 آتش سوزی عظیم در خیابان شوش

ایستگاه مترو شوش تعطیل شد

به دلیل دودگرفتکی، ایستگاه مترو شوش تا اطفا حریق تعطیل است. در حال حاظر خط 1 مترو تهران، از تجریش تا ایستگاه قبل از شوش مسافر گیری می کند و فعلا نیمه جنوبی ایستگاه شوش مسافرگیری نخواهد شد و پس از اطفا حریق مسافرگیری از سر گرفته می شود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت : بدلیل اینکه این حادثه در مجاورت ایستگاه مترو شوش بوده این ایستگاه تا اطلاع ثانوی مسافرگیری ندارد و تا ایمن‎سازی کامل و بدلیل حفظ سلامت شهروندان این ایستگاه مترو تعطیل است. / رکنا

 
4537792 آتش سوزی عظیم در خیابان شوش

ایجاد 2 محدودیت در اطراف محل آتش سوزی خیابان شوش

سرهنگ محمد رازقی با اشاره به وقوع حریق در خیابان شوش و ترافیک ایجاد شده در طی این حادثه اظهار داشت: در چهارراه خانی آباد تقاطع شوش رجایی به سمت جنوب و در رجایی- بعثت به سمت شمال محدودیت تردد در راستای کنترل عبور و مرور پیرامون این حادثه اعمال شده است.

همچنین بار ترافیکی سنگینی از غرب به شرق و شرق به غرب خیابان بعثت و همچنین غرب به شرق خیابان شوش ایجاد شده است. رازقی از همشهریان خواست جهت تردد ماشین‌های امدادی از رفتن به نقاط اعلامی خودداری کنند.

آتش سوزی در میدان شوش

حادثه خیابان شوش مصدومی نداشت

سخنگوی سازمان اورژانس در رابطه با حادثه آتش سوزی خیابان شوش اظهار کرد: این حادثه در خیابان شوش چهار راه تختی رخ داده است و تا الان یک دستگاه موتورلانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شده است. همچنین ۳ دستگاه آمبولانس به محل آتش سوزی اعزام شده است.خوشبختانه این حادثه تا الان مصدومی نداشته است.

آتش سوزی در میدان شوش

جزئیات آتش سوزی بزرگ در شوش

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با خبرنگار رکنا، اظهار کرد : آتش سوزی انبار بزرگ در یک باربری به وسعت بیش 12 هزار متر بوده است که اطراف این انبار با ستون های نا ایمن و ورق های شیروانی به انبار کوچک و بزرگ تبدیل شده بود، در این انبار ها مواد اشتعال زا از جمله لاستیک خودرو و روغن موتور وجود داشت که بیش از 2 هزار متر از این فضا کاملا در آتش سوخت.

سید جلال ملکی افزود : 6 ایستگاه آتش نشانی همراه با تانکر آب و عوامل شهرداری در محل حادثه حاضر شدند. و تا این لحظه از حادثه آتش سوزی مصدومی اعلام نشده است.

وی در ادامه گفت : سقف انبار های کوچک و بزرگ در این آتش سوزی تخریب شده است و امکان آتش سوزی مجدد وجود دارد در حال حاظر آتش مهار شده و آتش نشانان در حال لکه گیری هستند

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها