مرگ وحشتناک پسر جوان در اتوبان امام علی + عکس و جزئیات

سرهنگ احسان مؤمنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بیان این خبر اظهار کرد:

مرگ وحشتناک پسر جوان در اتوبان امام علی + عکس و جزئیات

سرهنگ احسان مؤمنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بیان این خبر اظهار کرد: در ساعت ۲۲:۴۰ شب گذشته در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع) نبش ورودی بعثت غرب یک دستگاه وانت نیسان به علت عدم توجه به جلو و تغیر مسیر ناگهانی با یک دستگاه موتورسیکلت به شدت برخورد می‌نماید. وی گفت: متأسفانه پس از این برخورد راکب موتورسیکلت به لاین سرعت این اتوبان پرتاب شده و به شدت به زمین برخورد می‌نماید.

  

 

مرگ جوان تهرانی در اتوبان امام علی+ علت مرگ و عکس

 

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در همین حین سواری سمند و پژویی که در همین مسیر در حال تردد بودند با این راکب برخورد کرده که این فرد در محل حادثه فوت می‌کند. مؤمنی گفت: عوامل کارشناس منطقه ۲۵ پلیس راهور فاتب بلافاصله در محل حادثه حضور یافتند و به بررسی صحنه تصادف پرداختند و اقدامات ترافیکی خود را انجام دادند.

وی در پایان به رانندگان توصیه کرد: حتماً قبل از تغیر مسیر رانندگان دیگر را با زدن چراغ راهنما در سمتی که قصد حرکت دارید مطلع نمائید و همچنین حتماً به یاد داشته باشید که بعد از زدن راهنما به آئینه‌های اطراف و وسط نگاه کرده و بعد اقدام به تغیر مسیر نمائید. راننده عزیز زدن راهنمای تنها دلیل بر تغیر مسیر ناگهانی شما نمی‌باشد.

 

منبع : رکنا

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها