با شرکت در دوره های آموزشی هنرآموزان در آرایشگری حرفه ای شوید

امروزه آرایشگری از دو جهت خلاقیت و مالی می تواند به شدت سودآور باشد و در سال های اخیر توانسته است به عنوان یک صنعت در حال رشد، شرکت کنید.ما می توانیم تضمین کنیم که با گذراندن دوره های آموزشی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان به آرایشگری حرفه ای تر از دیروز خود تبدیل خواهید شد.

امروزه آرایشگری از دو جهت خلاقیت و مالی می تواند به شدت سودآور باشد و در سال های اخیر توانسته است به عنوان یک صنعت در حال رشد، شرکت کنید.ما می توانیم تضمین کنیم که با گذراندن دوره های آموزشی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان به آرایشگری حرفه ای تر از دیروز خود تبدیل خواهید شد. در واقع ما موفقیت شما را تضمین خواهیم کرد.

تمام دوره های آموزشی آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان تحت نظر افراد مجرب و متخصص بوده و هنرجو بعد از اتمام دوره های آموزشی از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور مدرک دریافت می کند.

هدف ما از برگزاری دوره های آموزشی، ایجاد فرصت شغلی برای درخشیده شدن است. افراد پس از اتمام دوره و دریافت مدرک از دیگر خدمات ما مانند کسب تجربه و مشورت از متخصص ترین آرایشگران کشور، مشاوره در زمینه دریافت مجوز تاسیس آرایشگاه، برگزاری دوره های بازاریابی و ...  بهره مند خواهند شد.

هنرآموزان

شعار ما یادگیری حتی در روز های تعطیل !

دوره های آموزشی به صورت مستمر حتی در ایام تعطیل برگزار خواهند شد. محیط آموزشی کاملا مجهز و تخصصی بوده و افراد می توانند برای پرداخت هزینه به صورت قسطی عمل نمایند.

شما به عنوان یک هنرجو علاقه مند لیاقت بهترین ها را دارید و ما بهترین ها را به شما تقدیم خواهیم کرد. برای شروع این دوره ها تنها تدریس و یادگیری کافی نیست، بلکه اراده شما در ادامه این راه پر پیچ و خم نیز مهم است.

در این مقاله قصد داریم دو دوره جذاب از آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان خدمت شما  معرفی کنیم.

 

آموزش رنگ مو

رنگ مو از دیرباز مورد توجه بسیاری از خانم ها قرار دارد. در زمان های گذشته با استفاده از مواد طبیعی مانند حنا، بابونه و دیگر ترکیبات اقدام به رنگ کردن مو می کردند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و باز شدن در های جدید علم و دانش، تولید کنندگان با استفاده از جدیدترین فرمولاسیون ها سعی در تولید بهترین رنگ مو دارند.

رنگ مو در زیبایی و جوانسازی بانوان تاثیر زیادی دارد اما  فرآیندی حساس است که اگر به درستی اجرا نشود، ممکن است عواقب خطرناکی به دنبال داشته باشد. یک آرایشگر حرفه ای باید بداند از چه مقدار، چه رنگ و چه درجه ای استفاده کند تا علاوه بر تقویت قدرت استحکام و کشش مو، زیبایی خاصی به مشتری خود هدیه دهد.

رنگ مو

لازم است بدانید که دوره های رنگ و مش به دو بخش مبتدی و تخصصی تقسیم بندی می شود. معمولا شما در دوره های مبتدی با اصول پایه مانند رنگ کردن موهای سفید، ریشه گیری، مش با کلاه و ... آشنا خواهید شد و در مراحل تخصصی با انواع روش های رنگ مو، لایت ها و کراتینه ها آشایی کاملی پیدا خواهید کرد.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مفتخر است تا با برگزاری دوره آموزش رنگ مو به شما هنرجویان علاقه مند فرصت دیده شدن دهد. بعد از اتمام هر دوره از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور به شما مدرک معتبر اعطا خواهد شد که زمینه ورود شما را به بازار کار فراهم خواهد کرد.

آموزش کوتاهی مو

برخی بانوان مخالف یکنواخت بودن هستند و ممکن از بعد از یک هفته، یک ماه یا حتی یک سال اقدام به تغییر اساسی کنند. کوتاهی مو نیز برای این دسته از بانوان در رده اول قرار دارند. آنها موهای خود را کوتاه می کنند تا حسی متفاوت نسبت به خود داشته باشند. همه ما می دانیم کوتاهی مو برای رشد مجدد نیز بسیار مفید است.

یک آرایشگر خوب برای قدرت بخشیدن به زیبایی و سلامتی مو مشتری خود همیشه تلاش می کند تا بهترین خدمات را ارائه دهد. کوتاهی مو کاری حساس است و نیاز به آموزش دقیق دارد، زیرا اگر اصولی و صحیح اجرا نشود، قطعا رضایت مشتری را در پی نخواهد داشت. عدم رضایت مشتری برابر است با شکست حتمی شما !

آموزش کوتاهی مو

دوره های آموزش کوتاهی مو به دو دسته مبتدی و تخصصی تقسیم می شوند. در دور های مبتدی معمولا با اصول اولیه کوتاهی مو آشنا خواهید شد. در دوره های تخصصی نیز به شما آموزش داده می شود تا با استفاده از عکس و تصویر (کوتاهی ژورنالی) موهای مشتری خود را کوتاه کنید.

شما به عنوان یک آرایشگر باید آنقدر حرفه ای و مسلط باشید تا مشتری را به خواسته خود برسانید.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مفتخر است تا با برگزاری دوره آموزش کوتاهی مو بستری مناسب برای شما هنرجویان علاقه مند فراهم آورد تا شما را از صفر به صد برساند. شما بعد از اتمام دوره های کوتاهی مو مدرکی از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت خواهید کرد. این مدرک همان مجوز شما برای ورود به بازار کار و کسب درآمد است.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها