نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد امشب اعلام می شود + جزئیات

سخنگوی سازمان سنجش گفت: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد۹۹ پس از کنترل نهایی تا ساعاتی دیگر از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد امشب اعلام می شود + جزئیات

خانم فاطمه زرین آمیزی با اشاره به اینکه قرار بود نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ در هفته آخر مهرماه اعلام شود، افزود: شرایط حاد بیماری کرونا و برخی محدودیت‌های اعمال شده، موجب شد روند برگزاری مصاحبه‌های عملی برخی رشته‌ها و دانشگاه‌ها در آزمون کارشناسی ارشد در زمان طولانی‌تر برگزار شود و همین موضوع با توجه به طولانی شدن روند مصاحبه‌ها و آزمون‌های عملی برخی از این رشته‌ها مقرر شد نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ تا ۵ آبان ماه اعلام شود. آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ در روز‌های پنجشنبه ۱۶ مرداد، جمعه ۱۷ مرداد و شنبه ۱۸ مرداد ۹۹ برگزار شد.

 

بیشتر بخوانید :

تیپ لاکچری و خفن نیوشا ضیغمی جنجال ساز شد + عکس

 

عاشقانه های دیده نشده نفیسه روشن و همسر خلبانش + تصاویر

 

استایل و ژست لاکچری بهاره رهنما با کت و شلوار غوغا به پا کرد + عکس

 

بنا بر این گزارش در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹ تعداد ۶۹۴ هزار و ۴۱۷ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۷۰ درصد در جلسه آزمون حاضر شدند. از میان حاضران در کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ تعداد ۴۲۴ هزار و ۲۷۶ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند و تعداد ۲۲۹ هزار و ۳۹۷ نفر فرم انتخاب رشته خود را پر کردند. ظرفیت پذیرش در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ میزان ۱۵۷ هزار نفر اعلام شده بود.  به گفته خانم زرین آمیزی نتایج آزمون سراسری سال۹۹ هم تا ۱۰ آبان ماه منتشر می‌شود.

 

منبع : خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها