یادداشتی از «می متالز» به مناسبت «روز معلم»

آمیختن علم و تجربه توسط معلم و مدیری از جنس معدن

۱۲ اردیبهشت‌ماه در تقویم کشور به نام روز معلم نامگذاری شده است، روزی که فرصتی ارزشمند برای قدردانی از زحمات معلمان و اساتید است که وقت خود را صرف آموزش و تربیت جوانان ایران زمین کرده‌اند. در این میان معلمانی هستند که پای معلمی را به عرصه مدیریت باز کرده‌اند و با آمیختن علم و تجربه فصل جدیدی در عرصه مدیریت کشور؛ که بیشتر بر امر تجربه استوار شده است؛ باز کرده‌اند.

آمیختن علم و تجربه توسط معلم و مدیری از جنس معدن

تجربه و علم دو پای یک مدیریت موفق در صنایع کشور است و کم هستند مجموعه‌هایی که با ماهیت دولتی و نیمه‌دولتی از مدیران معلم در مدیریت خود استفاده می‌کنند. در بین صنایع بزرگ معدنی کشور دکتر «اردشیر سعد محمدی» جزو معدود مدیرانی معدنی است که از یک‌سو مدارج علمی و تحصیلی در رشته معدن و صنایع معدنی را تا مقطع دکتری گذرانده است و از سوی دیگر آموختن تجربه مدیریتی را از کارشناسی ساده معدن زغال‌سنگ زیرآب آغاز کرده است.


 «سعدمحمدی» بیش از دو دهه است که علاوه بر عضویت در هیات ‌علمی دانشگاه و کارشناس رسمی دادگستری، مدیرعاملی شرکت ملی صنایع مس ایران، مدیرعاملی شرکت ملی فولاد ایران، مدیرعاملی شرکت ذوب ‌آهن اصفهان، مدیرعاملی هلدینگ توسعه معادن روی ایران، مدیرعاملی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و عضو هیات عامل و قائم مقامی ایمیدرو را در کارنامه کاری و علمی خود دارد و در هر دوره مدیریتی رکوردهای تولیدی وتوسعه‌ای ویژه‌ای را با محوریت علمی و اجرایی خلق کرده است.


پایگاه خبری «می‌متالز» به‌عنوان یک رسانه تخصصی در حوزه معدن و صنایع معدنی به مناسبت «روز معلم» برای دکتر «اردشیر سعدمحمدی» مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران «فملی» که فصل نوینی در مدیریت معدن و صنایع معدنی ایران باز کرده است آرزوی موفقیت و بهروزی دارد.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها