تیم‌های عملیاتی در اغتشاشات از مردم عادی به عنوان سپر دفاعی استفاده کرده

روند اغتشاشات نشان می‌دهد که تیم‌های عملیاتی از مردم عادی به عنوان سپر دفاعی استفاده کرده است.

مخالفت روزنامه اصولگرا با حامیان استفاده نیروهای امنیتی از سلاح جنگی علیه معترضان: این تدبیر نظام نیست

روزنامه جوان نوشت: روند اغتشاشات نشان می‌دهد که تیم‌های عملیاتی از مردم عادی به عنوان سپر دفاعی استفاده کرده لذا در صورت استفاده نیروهای حافظ امنیت از سلاح، به‌رغم استفاده اغتشاشگران از سلاح ومواد منفجره و... این‌ها هدف قرار می‌گیرند که این تدبیر نظام نیست.

فارغ از هسته اصلی اغتشاشات که بعضاً عوامل و مزدوران گروهک‌های تروریستی هستند بخش عمده کسانی که با آن‌ها همراهی می‌کنند، اغلب جوانان فریب خورده هستند...این فریب خوردگان را باید قربانیان اول این جنگ ترکیبی دشمن دانست که به‌رغم اینکه ممکن است اعتراض به حقی هم داشته باشند، اما در تشخیص حق از باطل ناتوان و عملاً با حضور در این اغتشاشات به عنوان پیاده‌نظام دشمنان عمل می‌کنند. این‌ها همان کسانی هستند که رهبر معظم انقلاب از آنان به عنوان «فرزندان خودمان» یاد می‌کنند و قبل از هرگونه برخورد نظامی، به هدایت و اصلاح نیاز دارند.

روند اغتشاشات نشان می‌دهد که تیم‌های عملیاتی از مردم عادی و یا این افراد به عنوان سپر دفاعی استفاده کرده و در پشت سر آن‌ها مخفی می‌شوند و لذا در صورت استفاده نیروهای حافظ امنیت از سلاح، به‌رغم استفاده اغتشاشگران از سلاح ومواد منفجره و... این‌ها هدف قرار می‌گیرند که این تدبیر نظام نیست. البته در صورت حمله اغتشاشگران به مراکز نظامی و یا مراکز حساس، شرایط متفاوت خواهد بود.

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها