ظاهر کمتر دیده شده بازیگر سریال پایتخت و همسرش + تصاویر

احمد مهرانفر با انتشار این تصویر در صفحه شخصی خود نوشت: کاش می توانستیم زندگی را دو بار تجربه کنیم

احمد مهران‌فر (زادهٔ ۱۰ خرداد ۱۳۵۴) بازیگر و نویسنده ایرانی است. بیشتر شهرت وی برای نقش آفرینی در نقش ارسطو عامل در سری مجموعه های پایتخت است. او همچنین در چک برگشتی به عنوان بازیگردان بود. احمد مهرانفر با انتشار این تصویر در صفحه شخصی خود نوشت: کاش می توانستیم زندگی را دو بار تجربه کنیم

احمد مهرانفر

 

می رفتیم و دوباره بر می گشتیم

احمد مهرانفر بازیگر نقش پرطرفدار و محبوب ارسطو در سریال پایتخت 5 در 25 فروردین 97 خبر ازدواجش را رسما اعلام کرد؛ او با نیلوفر فائض پور ازدواج کرده است. مونا فائزپور مدلینگ و بازیگر تئاتر کشورمان همسر احمد مهرانفر است.

احمد مهرانفر

 

مهران‌فر از سال ۱۳۷۸ اجرای حرفه‌ای تئاتر را آغاز و در کنار بازیگرانی مانند پرویز پرستویی، پانته‌آ بهرام، امیر جعفری، مهتاب نصیرپور و حبیب رضایی اجرای نقش‌های تئاتری را تجربه کرده‌است.

 

احمد مهرانفر

این بازیگر برای اولین بار در فیلم «نان، عشق و موتور ۱۰۰۰» در سینمای ایران ظاهر شد و پس از آن در فیلم‌های «اقلیما»، «حقیقت گمشده»، «دربارهٔ الی…»، «کلبه» و «آتش‌بس» و تئاترهایی همچون «همه چیز دربارهٔ آقای ف»، «فنز»، «قهوه تلخ»، «شکلک» «۱۷ دی کجا بودی؟» و… به ایفای نقش پرداخته‌است. او نویسندگی و کارگردانی نمایش «ادیپ افغانی» را نیز در کارنامه هنری خود ثبت کرده‌است. احمد مهران‌فر در چند مجموعه تلویزیونی، از جمله سریال پایتخت بازی کرده‌است.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها