چه کسانی می‌توانند روز جمعه رای بدهند؟

سخنگوی ستاد انتخابات گفت: افرادی که در مرحلۀ اول نتوانسته‌اند در انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت کنند، در مرحلۀ دوم می‌توانند رای بدهند.

چه کسانی می‌توانند روز جمعه رای بدهند؟

 

محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: افرادی که در مرحله اول انتخابات نتوانسته‌اند در انتخابات شرکت کنند در مرحله دوم مشکلی برای حضور در انتخابات ندارند.

محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات کشور در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات ریاست‌جمهوری در روز جمعه ۱۵ تیر گفت: هموطنانی که در مرحله اول چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به هر دلیلی نتوانستند در انتخابات شرکت کنند و رای خود را به صندوق بیاندازند در مرحله دوم انتخابات مشکلی برای رای دادن ندارند و می‌توانند در انتخابات شرکت کنند. 

وی ادامه داد افرادی هم که در مرحله اول در انتخابات حضور داشتند در مرحله دوم می‌توانند از هر نقطه از کشور که خواستند رای خود را به صندوق بیندازند و تفاوتی نمی‌کند که در مرحله اول در کجا رای داده باشند.

اسلامی تصریح کرد: به طور مثال فردی که جمعه گذشته در شهر‌های غربی کشور رای داده، در مرحله دوم می‌تواند از شهر‌های شرقی یا هر نقطه دیگری از کشور رای خود را به صندوق بیاندازد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها