آموزش خرید ارز دیجیتال در صرافی بایننس

در سال های اخیر در هر زمان و مکانی که بحث سرمایه گذاری در میان بوده است، حتما اسم ارز دیجیتال را شنیده‌اید. خرید ارز دیجیتال یکی از مطمن ترین راه های ‌سرمایه گذاری است.

 

بهترین راه حل برای معامله وخرید ارز دیجیتال، استفاده از پلتفرم‌ها و سایت های آنلاین صرافی های معتبر دنیا است. صرافی بایننس بزرگ ترین و محبوب ترین صرافی جهان است. همه افراد می‌توانند با آموزش خرید ارز در بایننس در این صرافی، سرمایه گذاری کنند.

بایننس، صرافی محبوب جهان

بایننس(binance) یک صرافی آنلاین ارز دیجیتال است. این صرافی آنلاین شرایطی مناسب برای خرید و فروش ارز های دیجیتال فراهم کرده است.

صرافی بایننس در سال 2017 توسط دو همکار چینی در کشور چین تاسیس شد؛ اما با تغییر سیاست های مالی کشور چین مجبور به ترک این کشور شد.

صرافی بایننس بیش از 100 ارز دیجیتال را پشتیبانی می‌کند و بالاترین حجم معاملات در دنیا را دارد. به طور متوسط روزانه 1 میلیارد دلار معامله در صرافی بایننس صورت می‌گیرد، به همین دلیل این صرافی به بزرگ ترین و محبوب ترین صرافی در جهان معروف است.

برای آموزش فعالیت در بایننس بر روی لینک مذکور کلیک کنید.

کاربران ایرانی در صرافی بایننس

کاربران ایرانی قبل از آموزش خرید ارز در بایننس باید بدانند که ایران یکی از 20 کشور‌ی است، که فعالیت کابران آن در صرافی بایننس تحریم شده است.

کاربران ایرانی جهت ترید و معامله ارز‌های دیجیتال در این صرافی بزرگ باید هویت خود را مخفی کنند. امن ترین روشی که کاربران ایرانی می‌توانند برای مخفی کردن آی‌پی خود انجام دهند، خرید vps برای بایننس است.

صرافی بایننس حساسیت زیادی نسبت به آی‌پی کاربران کشور‌هایی که فعالیت آنها را ممنوع کرده است، دارد. پس از شناسایی آی‌پی این کاربران، اکانت آنها را مسدود می‌کند.

صرافی بایننس به جهت امنیت بالایی که برای حساب کاربران ایجاد می‌کند، نسبت به تغییر آی‌پی کاربران هم حساس است. از این رو استفاده کردن از vpn به دلیل تغییر آی‌پی بعد از هر اتصال به شدت منع می‌شود.  

بهترین و مطمئن ترین راه حل برای خرید ارز دیجیتال در بایننس برای کاربران ایرانی خرید ای پی ثابت بایننس است.

آموزش مراحل ثبت‌نام در بایننس

کاربران ایرانی برای ثبت‌نام در بایننس و ایجاد و حساب کاربری باید طبق مراحل زیر پیش بروند.

مراحل ضروری قبل از شروع ثبتنام:

  • خرید vps مخصوص بایننس(مشاوره قبل از خرید vps برای بایننس)
  • ایجاد یک جمیل شخصی با رمز‌عبور قویی و مطمئن
  • دانلود و نصب اپلیکیشن Google Authenticator

شروع مراحل ثبتنام در بایننس:

  • به سایت رسمی بایننس مراجعه کنید و از بالای گزینه زرد رنگ register  را بزنید.
  • فرم  اطلاعات را با ایمیلی شخصی خود پر کنید و create account را بزنید تا به مرحله بعد بروید.
  • کدی که به ایمیل شما ارسال شده است را در کادر مربوطه بنویسید تا ایمیل‌تان تایید شود.
  •  برای ایجاد ایمنی بیشتر و جلوگیری از ورود غیر مجاز به اکانت خود، باید هویت دو مرحله ای را فعال کنید.
  • با داشتن رمز اکانت بایننس و کد تولید شده در نرم افزار گوگل تمام موارد مورد نیاز برای ورود به اکانت خود را در اختیار دارید.

 

آموزش خرید ارز در بایننس

بایننس یک صرافی ارز به ارز است و باید برای ترید در این صرافی حتما از قبل ارز خریداری کرده باشید. ارز‌های از قبل خریداری شده خود را در بایننس می‌توانید تبدیل و معامله کنید.

زمانی که برای بار اول وارد حساب کاربری خود می‌شوید،  بر روی گزینه‌ی Exchange  در قسمت بالای صفحه کلیک کنید. دو گزینه Basic (حالت ساده) و Advance(حالت حرفه ای) به شما نمایش داده می‌شود.

با توجه به کم تجربه بودن و یا حرفه ای بودن در بحث ترید یکی از دو گزینه را انتخاب کنید. حالت ساده برای کاربران تازه کار و کم تجربه بهترین انتخاب است.

تریدر‌های کم تجربه نیاز بیشتری به آموزش خرید ارز در بایننس دارند تا معاملات پرسود و ایمنی داشته باشند.

 

 

4 نوع معامله در صرافی بایننس

 معامله  Limit

در این نوع معامله قیمت خرید و فروش را کاربران با وارد نمودن در فیلد تعیین می‌کنند.

معامله  Market

در این نوع معامله، خرید و فروش به قیمت فعلی بازار انجام می‌شود.

معامله  Stop Limit

در این نوع معامه کاربران می‌توانند شرط تعیین کنند به این شکل که در صورتی که آخرین قیمت بازار به حد معینی برسد، مقدار ارز مورد نظر با قیمت معیین شده به واسطه کاربران خرید و فروش می‌شود.

معامله  OCO

این نوع معامله ترکیب خرید و فروش به صورت همزمان در معاملات Stop Limit است. این نوع معامله جهت نوسان گیری روزانه ارزهای دیجیتال مناسب است.

در نتیجه کاربرانی که قصد سرمایه گذاری و ترید ارز دیجیتال را دارند. ضمن آموزش خرید ارز در بایننس به یک سرور مجازی با پشتیبانی بالا و کیفیت خوب نیاز دارند.

جهت دریافت مشاوره قبل از خرید و تهیه سرور مجازی به سایت بیت سرور به آدرس اینترنتی https://bitserver.in مراجعه کنید.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها