روابط عمومی بیمه تعاون؛

نخستین قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی، برگزیدگان خود را شناسایی کرد

در نخستین دور قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون، 5 برگزیده وسایل ارتباطات الکترونیکی هوشمند معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، ظهر چهارشنبه 5 خرداد با حضور دکتر یونس مظلومی مدیرعامل و محمد حسین یوسفی، سرپرست بیمه های زندگی، مراسم قرعه کشی نخستین جشنواره بیمه های زندگی شرکت بیمه تعاون برگزار شد.

در این قرعه کشی از بین 839 نفر از خریدارانی که در ماه اردیبهشت اقدام به تهیه بیمه نامه بیمه زندگی کرده بودند ، 5 نفر از هموطنان شهرهای تبریز، زنجان، رشت، شیراز و اهواز به عنوان نخستین برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.

بر این اساس، فرزانه حسن زاده، حسن محرمی و غلامرضا اسداللهی سه برگزیده مچ بند هوشمند و بنت الهدی خوب سازی و عیسی عرفانیان دو برگزیده تبلت هوشمند جشنواره اردیبهشت ماه بیمه زندگی بیمه تعاون بودند.

در این مراسم یونس مظلومی، مدیرعامل شرکت بیمه تعاون نیز در گفتگویی به تشریح ویژگی های بیمه زندگی شرکت بیمه تعاون پرداخت و نوید داد که به زودی بیمه اتومبیل نیز به عنوان مزیت دیگر تهیه بیمه زندگی، به این بیمه نامه افزوده خواهد شد.

جشنواره بزرگ بیمه‌های زندگی بیمه تعاون با نام «‌جایزه لبخند به زندگی» از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز شده است و در سه مقطع سه ماهه تا پایان اسفند ماه امسال ادامه خواهد داشت.

این جشنواره دارای سه بخش است که شامل خریداران بیمه نامه بیمه‌های زندگی، نمایندگان شبکه فروش و سازمان فروش و شعب خواهد بود که برای هر یک از این گروه‌ها جوایز و تخفیفات مختلفی در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها