این افراد یارانه 100 هزارتومانی دریافت میکنند + زمان واریز

حامد شمس (مدیر روابط عمومی وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی) در شبکه خبر سیما در خصوص جزئیات حمایتی جبرانی معیشت خانوار در محدودیت‌های کرونایی گفت: دو طرح حمایتی در قالب کمک‌هزینه بلاعوض ۱۰۰ هزار تومانی و وام یک میلیون تومانی به خانواده‌های شامل طرح پرداخت می‌شود.

حامد شمس (مدیر روابط عمومی وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی) در شبکه خبر سیما در خصوص جزئیات حمایتی جبرانی معیشت خانوار  در محدودیت‌های کرونایی گفت: دو طرح حمایتی در قالب کمک‌هزینه بلاعوض ۱۰۰ هزار تومانی و  وام یک میلیون تومانی  به خانواده‌های شامل طرح پرداخت می‌شود.

وی در ادامه از جزئیات این طرح گفت:  کمک هزینه بلاعوض ۱۰۰ هزار تومانی  برای هر نفر از اعضای خانوار از نیمه آذر ماه به مدت ۴ ماه پرداخت می‌شود. همچنین وام یک میلیون تومانی برای خانواده‌های دهک‌های پایین جامعه که از افراد کم‌برخوردار هستند، پرداخت خواهد شد. سرپرست خانوارهایی که شامل دریافت وام یک میلیون تومانی می‌شوند، شغل ویژه‌ای ندارند.

مدیر روابط عمومی وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی توضیح داد: افراد سرپرست خانوار باید کد ملی خود را به سامانه پیامکی ۶۳۶۹ ارسال کنند. خط تلفن باید به نام سرپرست خانواده باشد و در  پیام ارسالی  نیازی به نوشتن هیچ متنی به جز کد ملی نیست. پس از دریافت اطلاعات، ما در وزارت کار با کمک سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی، این وام را به خانواده‌ها پرداخت خواهیم کرد.

او درباره افراد واجد شرایط توضیح داد: افرادی این وام را دریافت خواهند کرد که درآمد ثابتی ندارند و در فروردین ماه نیز خواهان دریافت تسهیلات بوده‌اند.

 

بیشتر بخوانید :

فلور نظری ریحانه پارسا را با خاک یکسان کرد + تصاویر

ساعت کار کارمندان شناور می شود؟

فوری/ یک تغییر مهم در ثبت نام ایران خودرو + جزئیات

 

منبع: ایلنا

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها