نرخ حق بیمه دانش آموزان اعلام شد + جزئیات

حق بیمه حوادث و درمان دانش‌آموزان با نرخ حق بیمه 59، 420 ریال برای هر نفر در سال تحصیلی 1400-1399 است.معاون برنامه‌ریزی...

نرخ حق بیمه دانش آموزان اعلام شد + جزئیات

 

حق بیمه حوادث و درمان دانش‌آموزان با نرخ حق بیمه 59، 420 ریال برای هر نفر در سال تحصیلی 1400-1399 است.معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در راستای اجرای نظام رفاهی و تسهیلات حمایتی برای معلمان و با توجه به‌ضرورت بیمه‌ای تمامی نوآموزان، دانش‌آموزان و کارکنان وزارت آموزش‌وپرورش، دستورالعمل اجرایی بیمه حوادث و مازاد درمان دانش آموزان را به استان‌ها ابلاغ کرد.


تفاهمنامه بیمه حوادث و درمان مازاد دانش آموزان و کارکنان مدارس دولتی و غیردولتی آموزش‌ و پرورش که با بیمه معلم منعقدشده است برای اجرایی شدن به استان‌ها ارسال تا ادارات کل آموزش‌وپرورش نسبت به انعقاد قرارداد با شعب بیمه‌گر اقدام کنند.


حق بیمه حوادث و درمان دانش‌آموزی با نرخ حق بیمه 59، 420 ریال برای هر نفر در سال تحصیلی 1400-1399 است و برای بهره‌مندی تمامی بیمه‌شدگان از مزایای این پوشش بیمه‌ای، با همکاری شرکت بیمه‌گر برای هر یک از افراد بیمه‌شده، کارت بیمه الکترونیکی صادر و از طریق سامانه در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها