مدیرعامل فولاد مبارکه در محل تمرینات تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان:

تلاش تیمی عوامل باشگاه سپاهان برای کسب بهترین نتایج

مدیر عامل فولاد مبارکه با حضور در محل تمرین تیم باشگاه فولاد مبارکه اظهار داشت: با نزدیک شدن به اواخر فصل لیگ، به جهت حمایت از تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در جمع سرمربی، مربیان و بازیکنان تیم حضور یافتم تا از نزدیک به این عزیزان خسته نباشیدگفته و از تلاش ها و زحمات ایشان تقدیر و تشکر کنم.

تلاش تیمی عوامل باشگاه سپاهان برای کسب بهترین نتایج

در عین حال این نکته را یادآوری نمایم که تیم فولاد مبارکه سپاهان برای مردم اصفهان بسیار با اهمیت است و مردم شریف اصفهان حساسیت بسیاری  بر روی تیمشان دارند و امیدواریم در این مدت باقیمانده فصل جاری اتفاقات خوبی رقم بخورد چرا که شایستگی و جایگاه تیم سپاهان بالاتر از شرایط موجود است و ما علی رغم مسائل ویژه ای که در ورزش فوتبال وجود دارد و بعضا غیر قابل پیش بینی است،  با وجود  سرمربی و بازیکنان بزرگی که در اختیار داریم و همچنین امکانات خوبی که فراهم شده، بایستی اتفاق نظر داشته و در قالب یک کار گروهی  بتوانیم تا آخر فصل دل مردم اصفهان و هواداران را شاد کنیم .

عظیمیان  با تشکر از هواداران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به ایشان خاطر نشان کرد: مسابقات فوتبال  فراز و فرود بسیاری دارد و بعضی مواقع فرایند کسب موفقیت ها  رو به جلو است و خوب پیش می رود و چه بسا این فرایند در مقطعی  توقف پیدا کند . مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه در ادامه سخنان خود اضافه کرد: باید در نظر داشت که همه شرایط مستطیل سبز در اختیار سرمربی و بازیکنان نیست و مسائل مختلفی باعث می شود که بعضا نتایجی به دست بیاید که مطلوب ما و هواداران عزیز نباشد. حمیدرضا عظیمیان خطاب به هواداران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: با وجود همه شرایط موجود،   به هواداران اطمینان می دهم که همه ی دست اندرکاران اعم از  سرمربی محترم ، کادر مربی گری و بازیکنان تلاش خود را برای کسب بهترین نتایج انجام خواهند داد   وخیال هواداران عزیز از این جهت راحت باشد و اطمینان داشته باشند در مجموعه باشگاه هیچ کس سستی  و کم کاری نداشته  و همه با تمام توان برای رسیدن به بهترین شرایط تلاش می کنند.

حمیدرضا عظیمیان ضمن اشاره به موضوع مسئولیت های اجتماعی شرکت فولاد مبارکه و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به  سرمایه گذاری های خوبی که توسط فولاد مبارکه درامر ورزش صورت گرفته  اشاره کرد و  اضافه شدن رشته های والیبال و دو و میدانی را از جمله رویکردهای جدید این مجموعه در زمینه رشد و پرورش رشته های مختلف ورزشی در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان برشمرد و خاطر نشان کرد: ما برای فوتبال که یک جامعه وسیعی از مخاطبین را در تمام دنیا دارد  برنامه خاصی را تدوین کرده ایم  اما  بقیه رشته ها  را نیز به دست فراموشی نسپرده ایم  . وی از سیاست  شرکت فولاد مبارکه  در جهت کشف استعدادهایی که در بین  دختران و پسران جوان است خبر داد و با اشاره به غنای استعدادهای ورزشی در استان گفت: استعدادهای بسیار خوبی در این شهر وجود دارد و از همین روی ترجیح ما این است که ما در همه رشته های ورزشی  و همه رده ها استعدادها را شناسایی و رشد دهیم. برنامه ما این است که در نهایت  استعدادهای کشف شده را به جامعه ورزشی کشورمان ، آسیا و دنیا معرفی کنیم .حمیدرضا عظیمیان از عزم این شرکت در تامین  هزینه های لازم در خصوص کشف و پرورش استعدادهای ورزشی را نیز خبر داد و در پایان  اظهار امیدواری کرد زحمات کلیه عوامل باشگاه از جمله تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در آخر فصل نتیجه مطلوب داشته  و دل همه هواداران شاد شود.

در ادامه امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال  فولاد مبارکه سپاهان  با تشکر از مدیرعامل فولاد مبارکه ،هیئت مدیره  و هیئت همراه، در خصوص چند هفته باقیمانده از فصل گفت: سپاهان تیم بزرگی است و افتخارات بزرگی دارد و تنها تیمی ایرانی است که در جام باشگاه های جهان بوده و از این جهت مسئولیت عظیمی بر دوش ما است  و ما راه را خیلی خوب رفتیم ولی فراز و نشیب هایی  در راه برای ما بوجود آمد که عمده مقصر آن خود من هستم  چون در هرحال باشگاه و هیئت مدیره مواردی و درخواست هایی که مورد نیاز بوده را انجام داده اند. ولی فوتبال غیر قابل پیش بینی است  و اتفاقاتی مانند تیم بارسلونا که در زمین خودش  قهرمانی را از دست می دهد این مسئله را تائید می کند .تنها نگرانی ما این بود که ما مزد زحماتمان را نگیریم . ولی ان شاءالله در این 5 بازی باقیمانده چه در لیگ و چه در  جام حذفی و جام باشگاه های آسیا شما یک سپاهان متفاوتی را به لطف خدا خواهید دید.

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در پایان سخنان خود  از مهندس عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه به جهت تلاش هایی که در ورزش استان و کشور و کاهش آسیب های اجتماعی انجام داده اند تشکر کرد و افزود این نکته که کارگران  شرکت فولاد مبارکه، مدیر عامل این شرکت را دوست دارند و نسبت به ایشان اظهار لطف می کنند نشان از این دارد که ایشان راه را درست رفته اند و رضایت نیروی انسانی، مهمترین دستاوردی است که ایشان در این مجموعه بدست آورده است و ما نیز به نوبه خود قول می دهیم که شرمنده طرفداران و آقای عظیمیان نشویم.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها