نمادهای بورسی پرسود + جزئیات

بر اساس گزارش‌های منتشر شده در وبسایت کدال، هیات مدیره برخی شرکت‌های بورسی در مجمع فوق‌العاده خود تصمیم به افزایش سرمایه گرفتند.

نمادهای بورسی پرسود + جزئیات

به گزارش مستقل آنلاین، امروز چند شرکت بورسی در مجامع فوق‌العاده خود در خصوص افزایش سرمایه خود تصمیماتی را اتخاذ کردند تا پس از تصویب آن از سوی سازمان بورس، تعداد سهام خود را افزایش دهند.

یکی از این شرکت‌ها، شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان (لوتوس) بود که هیات مدیره آن قصد دارد سرمایه خود را از ۶ هزار میلیارد ریال به ۹ هزار میلیارد افزایش دهد. این افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از مطالبات سهامداران و آورده نقدی و به منظور اصلاح ساختار مالی انجام خواهد شد.

شرکت عطرین نخ قم (نطرین) نیز در مجمع عمومی فوق‌العاده خود که صبح امروز برگزار شد در خصوص افزایش سرمایه ۴۵۲ درصدی خود تصمیم قطعی گرفت. بدین ترتیب این شرکت تا پایان سال مالی ۹۹ سرمایه خود را از ۱۰۰ میلیارد ریال به بیش از ۴۵۲ میلیارد ریال افزایش خواهد داد.

همچنین هیات مدیره شرکت کاشی صدف سرام استقلال (کصدف) نیز با توجه به گزارش توجیهی هیات مدیره پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی را از محل آورده نقدی سهامداران را داده است، بدین ترتیب در صورت تایید سازمان بورس، سرمایه این شرکت به ۱۲۰ هزار میلیارد ریال به ۲۴۰ هزار میلیارد ریال افزایش خواهد یافت.

منبع :تجارت نیوز

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها