شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در اولین نمایشگاه مدیریت بحران استان کرمان حضور یافت

اولین «نمایشگاه و نشست‌های تخصصی مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و امداد و نجات» استان کرمان با حضور شرکت‌های بزرگ معدنی و صنعتی استان برگزار می‌شود.

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در اولین نمایشگاه مدیریت بحران استان کرمان حضور یافت

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، این نمایشگاه عصر فردا -شنبه- با حضور مسئولین استانی و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در محل نمایشگاه بین‌المللی جنوب‌شرق کرمان افتتاح خواهد شد و به مدت ۳ روز میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

این نمایشگاه با هدف نمایش توان واحدهای HSE شرکت‌های معدنی و صنعتی و امکانات و توانایی آن‌ها در مقابله با بحران‌ها و حفظ سلامت سرمایه انسانی و حفظ شرایط تولید پایدار برگزار می‌شود.

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر نیز با حضور پررنگ در این نمایشگاه، آخرین تدابیر، اقدامات و دستاوردهای خود در زمینه HSE را به نمایش می‌گذارد و با تبادل تجربیات با شرکت‌های بزرگ و کوچک در استان کرمان زمینه‌های تداوم "جهش تولید" و تحقق منویات مقام معظم رهبری را فراهم خواهد نمود.

این نمایشگاه از شنبه ۱۴ تیرماه تا دوشنبه ۱۶ تیرماه به مدت ۳ روز در محل نمایشگاه بین‌المللی جنوب‌شرق کرمان از ساعت ۱۷ تا ۲۲ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها