مدیرعامل بیمه سرمد با جمعی از کارگزاران استان خراسان رضوی دیدار کرد

مدیرعامل بیمه سرمد و جمعی از مدیران و معاونین این شرکت در سفر به استان خراسان رضوی با هدف آشنایی و توسعه همکاری‌های دوجانبه، جلسه‌ای با کارگزاران خراسان رضوی برگزار و با آنان گفت‌وگو و تبادل‌نظر کردند.

مدیرعامل بیمه سرمد با جمعی از کارگزاران استان خراسان رضوی دیدار کرد

 

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در این جلسه، کارگزاران خراسان رضوی در جریان فعالیت‌های شرکت بیمه سرمد قرار گرفتند و مدیرعامل، مدیران و معاونین این شرکت به گفت‌وگوی صمیمانه با آنان پرداختند.

سید محمدمهدی بهشتی‌نژاد با تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های بیمه سرمد، بر علاقمندی این شرکت در شناسایی ظرفیت‌های بیمه‌ای استان خراسان رضوی، توسعه و فروش بیمه‌نامه‌ها با همکاری کارگزاران تاکید کرد.

در ادامه معاون بیمه‌های غیرزندگی بیمه سرمد گفت: آنچه برای کارگزاران در انتخاب و معرفی یک شرکت بیمه‌ای برای مشتریانش اهمیت دارد، معرفی شرکتی با توان فنی و مالی مناسب و چابکی در ارائه خدمات است که در این زمینه بیمه سرمد با شایستگی در زمره معدود شرکت‌های دارای این ویژگی می‌باشد.

سپس با تشریح سیاست‌های فنی و اشتهای ریسک این شرکت بر تمایل خود بر توسعه همکاری‌های فی‌مابین تاکید کرد.

آقای آموزگار خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه خراسان رضوی در زمره معدود استان‌های زیارتی، سیاحی و صنعتی است، پرتفوی قابل ملاحظه‌ای در آن وجود داشته و کارگزاران می‌توانند محصولات جدید بیمه‌ای این شرکت را در استان عرضه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها