مدیرعامل این بانک تصریح کرد:

بانک رفاه کارگران حمایت از تولید ملی را سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است

دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران به همراه جمعی از مدیران این بانک با مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیدار و گفت‌وگو کرد.

بانک رفاه کارگران حمایت از تولید ملی را سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر للـه‌گانی طی سخنانی در این دیدار گفت: یکی از وظایف و رسالت های مهم بانک رفاه کارگران در سالی که مزین به شعار "مهار تورم، رشد تولید" شده، حمایت از واحدهای تولیدی است که در سراسر کشور فعالیت می کنند و نقش مهمی در شکوفایی اقتصاد و اشتغالزایی دارند. 

وی افزود: بانک رفاه کارگران با سرمایه مناسب و برخورداری از شاخص های استاندارد مالی نظیر کفایت سرمایه و به عنوان دومین بانک سودآور کشور، علاوه بر خدمت رسانی به حوزه های اجتماعی، حضوری مؤثر در عرصه های مختلف اقتصادی کشور دارد و حمایت از تولید ملی را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.  

مدیرعامل بانک رفاه کارگران تصریح کرد: بانک مرکزی به عنوان متولی سیاست های اعتباری و پولی کشور در سال جاری، برنامه کنترل نقدینگی و کاهش تورم را با جدیت پیگیری می کند و بانک رفاه نیز برنامه هایی را در همراهی با بانک مرکزی اجرا کرده است که از جمله می توان به انتشار اوراق گواهی سپرده خاص اشاره کرد.  

وی افزود: بانک رفاه برای اولین بار در شبکه بانکی، گواهی سپرده خاص منتشر کرده است که با توجه به سیاست های بانک مرکزی در کنترل نقدینگی و کاهش تورم، واحدهای اقتصادی و تولیدی می توانند از این اوراق برای تأمین اعتبار استفاده و نیاز سرمایه در گردش را برطرف کنند .

دکتر للـه‌گانی تصریح کرد: بانک رفاه کارگران در همکاری با واحد های تولیدی بسته های متنوعی از خدمات ریالی، ارزی، اعتبارات اسنادی، ضمانت نامه و ... برای فعالیت های توسعه ای بنگاه های اقتصادی تهیه و عرضه می کند و برای کارکنان این مجموعه‌های اقتصادی نیز بسته های جداگانه در نظر گرفته است.  

وی ادامه داد: شرکت ایران خودرو یکی از شرکت های صنعتی مهم کشور است که زمینه ایجاد اشتغال برای ده ها هزار نفر را فراهم کرده است و بانک رفاه کارگران تلاش می کند در کنار این مجموعه عظیم و بزرگ، به رشد و توسعه بیشتر آن کمک کند.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران خاطرنشان کرد: ایران خودرو با استفاده از تکنولوژی و نیروهای متخصص و متعهد در شرایط سخت تحریم به خوبی توانسته است صنعت خودرو سازی را بومی سازی کند و از تهدیدها فرصت بسازد که این تلاش ها قابل تقدیر است .

مهندس عظیمی، مدیرعامل شرکت ایران خودرو، نیز طی سخنانی در این جلسه گفت: با همه محدودیت ها و مشکلاتی که تحریم ها برای صنعت خودروسازی به وجود آورده است، اما شرکت ایران خودرو با کمک مهندسان نخبه و کارگران ماهر خود توانسته است موفقیت ها و دستاوردهای خوبی به دست آورد.

وی افزود: شرکت ایران خودرو و همه شرکت های وابسته که گروه صنعتی ایران خودرو را تشکیل می دهند، تمایل دارند که با شبکه بانکی همکاری و تعامل خوبی داشته باشند و امیدواریم که با بانک رفاه نیز همکاری گسترده و طولانی مدتی داشته باشیم تا در این ارتباط منافع هر دو گروه به خوبی تأمین شود.

گفتنی است، مدیرعامل بانک رفاه کارگران و مدیران همراه از خطوط تولید شرکت ایران خودرو بازدید و با مهندسان و کارگران مجموعه گفت‌وگو کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها