پیام تبریک مدیرعامل بیمه باران به مناسبت روز روابط عمومی

با تولد رسانه‌های نوین در عرصه ارتباطات، اکنون جوامع به این باور رسیده‌اند که رسانه دیگر تهدید نیست بلکه فرصتی است برای تعمیق ارتباطات و افزایش شفافیت و بهره‌وری.

پیام تبریک مدیرعامل بیمه باران به مناسبت روز روابط عمومی

اکنون با ورود شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی به بطن زندگی مردم، رسانه علاوه بر ادامه رسالت سنتی اطلاع‌رسانی خویش، بار آموزش را نیز به دوش می‌کشد و برگزاری کلاس‌ها، دوره‌ها و سمینارهای آموزشی را از راه دور میسر کرده است تا مانند ادوار گذشته، آموزش در انحصار خواص جامعه نباشد و گزاره عدالت آموزشی محقق شود. از سوی دیگر، استقبال مردم از فضای مجازی سرآغازی است برای ارتباط، پاسخگویی و گفتگوی بیشتر میان سازمان‌ها و مردم.

نتیجه قطعی این ارتباط شفاف و مستقیم ضمن همدلی و هم‌افزایی بیشتر، این است که توسعه و رشد در تمامی ابعاد و زمینه‌ها قابل دسترس‌تر شود. چرا که صنایع و کسب‌وکارها با برقراری و تداوم این ارتباط است که می‌توانند از نیازها و امیال مخاطبان و مشتریان خود آگاه شوند و قدم در راه تحقق آن‌ها بردارند و با همت جمعی درخشش بیش از پیش ارکان مختلف کشورمان را شاهد باشیم.

اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان و دست اندرکاران عرصه اطلاع‌رسانی به ویژه عزیزانی که خدمت خود را فقط یک شغل ندانسته و با شوق و علاقه وصف‌ناپذیر به مخاطبان خود عشق ورزیده و روحشان با ایستایی و سکون منافات دارد، تبریک عرض گفته و از تلاش وافر این عزیزان در آگاهی‌بخشی به جامعه تقدیر و تشکر می‌کنم.

علیرضا هادی

مدیرعامل بیمه باران

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.