پیام تبریک نوروزی دکترنوراللهی مدیرعامل‌ و نایب رئیس هیات مدیره بیمه تجارت‌نو

دکترنوراللهی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره بیمه تجارت‌نو فرا رسیدن بهار و آغاز سال نو را تبریک گفت.

پیام تبریک نوروزی دکترنوراللهی مدیرعامل‌ و نایب رئیس هیات مدیره بیمه تجارت‌نو

به گزارش روابط‌عمومی بیمه تجارت‌نو متن پیام به شرح زیر است؛

"بهار پشت در است"؛ به گوش پنجره آرام نسیم گفت و گذشت

روزهای بهاری با نوید روشنایی و شکوه پیش روست و ما تدارک دیده‌ایم میزبانی نور و سعادت.

سال 1401 در کنار هم روزهای پرفراز و نشیبی پیمودیم. دست در دست هم، پشت به پشت هم، برای تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب، و به تصویرکشیدن عملی تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی؛ هم دل و هم قدم شدیم. مصرانه از سختی ها گذشتیم تا در دومین حضور خود در بزرگترینرویداد حوزه تحول دیجیتال کشور؛ موفق به کسب 3 جایزه ارزشمند شدیم. "نام نیک از تجارت‌نو بر بلندای فناوری صنعت بیمه به جایگذاشتیم."

همت گماشتیم تا بیش از 25000 میلیارد ریال پرتفوی متناسب جذب نمائیم. "نام تجارت‌نو در مناقصات کشوری طنین انداخت."

همراه و همدل هموطنان عزیزمان شدیم تا با حضور و ادای احترام به ایشان وظیفه انسانی خود را بر وظیفه شغلی بیافزائیم. "بیمه تجارت‌نو را یاورآسیب دیدگان شناساندیم."

مشوق و حامی دختران مستعدمان شدیم و به فخر بردشان برخود بالیدیم.همراه تیم نساجی مازندران بودیم و جام طلایی را بالای سر گرفتیم. "نام بیمهتجارت‌نو را کنار قهرمانان نشاندیم. "

باهم تحول آفریدیم، باهم تلاش کردیم، باهم توسعه یافتیم، باهم بزرگ شدیم، باهم بیمه تجارت‌نو شدیم.

امروز حاصل باهم بودنمان، توفیق و موفقیت‌هایی است که کسب نمودیم و عهدی که داریم را فردا نیز پیش خواهیم برد. به رسم هرسال یاد می‌کنیم ازهمراهی و مساعدت اعضاء محترم هیات مدیره که با رهنمودها، مشارکت‌ها و مشاورت‌های دلسوزانه خود مسیر پیشرفت شرکت را هموار و روشن نمودند. محققاً شاهد نیک اندیشی عزیزان هستیم که منجر به توفیقات حاصله شرکت گردیده است.

 

قدردانی می‌کنیم از معاونین، مدیران، همکاران ستادی و استانی شرکت در سراسر کشور که با همراهی خود به تحقق برنامه‌های شرکت، جامه عملپوشاندند. قطعاً درایت، دانش فنی و تخصص این عزیزان پشتوانه اجرای برنامه‌های سازمان بوده و به ما اطمینان داده است که میتوان به اتکاء همکارانعزیزمان به بهترین‌ها رسید.

و همین اطمینان و تخصص است که ما را به موفقیت شرکت در سال‌های آینده نیز دلخوش و دلگرم می‌کند.

امروز با هم عهد می‌بندیم از راه رفته برنگردیم و بر سرعت پیشرفت خود بیافزائیم.

ما معتقدیم به حکم "نو" بودن تجارت‌نو، همواره در مسیر نوآوری و تحول هستیم. باشد که یاور یاران، حضرت حق، در ادامه مسیر برایمان خیر و برکتقرار دهد و در پیمودن مسیر به بهترین رسم، پشتیبانمان باشد.

سال نو را به همه عزیزان و همکاران صنعت بیمه کشور به ویژه همکاران پرتلاش و نوآفرین بیمه تجارت‌نو تبریک و شادباش عرض مینماید.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.