کوتاه، در جهان اخبار «بیمه تعاون»

در این مطالب، آخرین اخبار مربوط به بیمه تعاون به صورت کوتاه ارائه می شود.

 

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، در چند هفته اخیر، شعب بیمه تعاون فعالیت های گوناگونی انجام داده اند که اهم آن ها در این مطلب ارائه خواهد شد:

خبرگزاری سلامت: حامد صالح پور، رئیس مرکز نوآوری و توسعه تعاون کردستان مطرح کرد: در سال ۱۴۰۱ با همکاری بیمه تعاون استان کردستان وارد حوزه فعالیت‌های بیمه‌ای شده‌ایم و با این کار در تلاشیم تا حلقه مفقوده و خلاء موجود بخش کسب و کار را در ارائه خدمات مان جبران کنیم و بتوانیم خدمات بیمه‌ای مطلوب وموثری را به افراد، صاحبان ایده وکسب کارها و شرکت‌ها، به ویژه تعاونی ها ارائه دهیم.

دنیای بانک: مهدی قمصریان، مدیرعامل صندوق تامین خسارت بدنی در راستای انتشار صورت های مالی سال 1400، از وصول 49 درصدی بدهی بیمه تعاون سخن گفت؛ بر اساس داده های منتشر شده از سوی قمصریان، شرکت بیمه تعاون، هشتمین شرکت با کمترین میزان بدهی به صندوق تأمین خسارت بدنی محسوب می شود.

بانک توسعه تعاون: محمد شیخ حسینی، سرپرست بانک توسعه تعاون، در جلسه ای با حضور یونس مظلومی، مدیرعامل شرکت بیمه تعاون اظهار داشت: فرهنگ تعاون از دیرباز در کشور رایج بوده و در مقطع کنونی نیز تعاون راهکاری برای پیشبرد و ساماندهی بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی است.

وی در ادامه گفت: رویکرد بانک در دوره کنونی افزایش سهم بخش تعاون از تسهیلات یارانه‌دار و نرخ ترجیحی است و تعاونگران نیز با ارتباط تنگاتنگ با بانک توسعه تعاون و سایر بانک ها در شبکه بانکی، سهم بیشتری از تسهیلات مذکور دریافت کنند.

شعبه تبریز: بیمه تعاون طی قرادادی با صنایع غذای شیرین وطن که از جمله شرکت های برتر کشور از لحاظ سبد محصولات شیرینی و شکلات به حساب می آید، این شرکت را در تحت پوشش بیمه ای خود قرار داد.

شعبه همدان: بیمه تعاون طی قراردادی با کارخانه قند هکمتان، این شرکت را تحت پوشش بیمه ای خود قرار داد. گفتنی است، کارخانه قند همکتان، از سال 1337 فعالیت خود را آغاز کرده و تنها کارخانه تولید قند از نیشکر چغندرقند در غرب کشور محسوب می شود.

شعبه تبریز: سمیه شعبانی خسروشاهی؛ برگزیده جایزه گوشی تلفن همراه هوشمند شد. بر اساس این طرح، خریداران بیمه نامه بیمه تعاون، پس از دنبال کردن صفحه اینستاگرامی شرکت به نشانی @taavonins_co می توانند کد بیمه ای خود را در قسمت پیام های شخصی ارسال کرده و در قرعه کشی ماهیانه ثبت نام شوند.

شعبه همدان: بیمه تعاون، شرکت ها و سازمان هایی نظیر: «صدا و سیمای مرکز همدان»، «اداره کل ارشاد اسلامی» و «جامعه پزشکی استان همدان» را تحت پوشش های بیمه ای خود قرار داد.

گفتنی است، کیانوش بیات نژاد، مدیر شعبه همدان بیمه تعاون، در کنار عملکرد خود به عنوان نماینده شورای هماهنگی شرکت های بیمه در هیأت های حل اختلاف مالیاتی و صیانت از حق شرکت ها و نمایندگان صنعت بیمه استان همدان نیز انتخاب شده است.

شعبه آذربایجان شرقی: حسین امان زاده، نماینده شعبه آذربایجان شرقی بیمه تعاون، اقدام به فتح قله دماوند کرد؛ پیش از این، امان زاده، در مرداد 1400 نسبت به فتح قله سبلان که به عنوان سومین قله بلند ایران شناخته می شود اقدام کرده بود.

گفتنی است، محمدرضا عابدی پور، نماینده شعبه خوزستان این شرکت نیز در مرداد 1400 قله دماوند را فتح کرده بود.

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها