مجرم سابقه دار در پارتی شبانه شیرین را به تله شیطانی انداخت

مجرم سابقه دار که پس از آشنایی در پارتی شبانه، دختر جوان را به تله شیطانی انداخته و با تهدید عکس و فیلم های سیاه از او سوء استفاده میکرد پای میز محاکمه ایستاد.

رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر جوانی به نام شیرین آغاز شد. وی که  به پلیس آگاهی رفته بود گفت: پدرم چند سال پیش وقتی که من نوجوان بودم فوت کرد و من با مادرم به تنهایی زندگی میکنم. مدتی قبل در یک جشن تولد شبانه با پسر جوانی به نام پیام آشنا شدم. اوبه من ابراز علاقه کرد و گفت قصد ازدواج دارد. رابطه دوستانه ما با هم آغاز شد و او  مرا به ویلایی در شمال دعوت کرد.اما  پس از مدتی متوجه شدم پیام به مواد مخدر ، معتاد است و مدام به من دروغ می گوید. به همین خاطر به او گفتم تصمیم دارم رابطه دوستانه ام را با او تمام کنم .اما او گفت از من فیلم سیاه تهیه کرده و اگر به خواسته هایش تن ندهم فیلم و عکس ها را پخش می‌کند و آبروی مرا می‌برد. او با تهدید عکس و فیلم ها از من سوءاستفاده می‌کرد و مجبور می‌کرد تا به خواسته‌هایش تن دهم .

تهدید به اسیدپاشی و قتل

وی ادامه داد: پس از مدتی فهمیدم پیام یک مجرم سابقه دار است .وقتی این موضوع را به او گفتم اعتراف کرد قبلا چند بار به زندان رفته و چند سابقه کیفری دارد .او گفت اگر رابطه ام را با او  تمام کنم به رویم اسید می پاشد و مادرم را میکشد .او  هر بار با تهدید از من اخاذی می‌کرد و مرا به مخفیگاه شیطانی اش می کشاند و مرا آزار می داد .وضعیت روحی ام  به هم ریخته بود که تصمیم گرفتم از او شکایت کنم .

به دنبال اظهارات دختر جوان پیام ۳۳ سال ردیابی و بازداشت شد .اما ادعا کرد با میل شیرین با او رابطه برقرار کرده است .

محاکمه شیطان

وی در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

 در ابتدای جلسه شیرین گفت: در مدت زمانی که پیام بازداشت شده و در زندان است مدام از زندان با من تماس می گیرد و مرا تهدید می کند. من از او میترسم و به همین خاطر اعلام گذشت کرده ام. او با کارهایش زندگی مرا نابود کرد و  من دیگر نمی خواهم پیگیر پرونده باشم .

سپس پیام به دفاع پرداخت و گفت: شیرین با میل خودش به ویلای شمال آمد و با من رابطه برقرار کرد. من به زور او را آزار نداده ام.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند وتا با توجه به فیلم و عکس های سیاه و مدرک های موجود در پرونده برای پیام حکم صادر کنند.

 قاضی رسیدگی کننده به این پرونده گفت: اگرچه دخترجوان اعلام رضایت کرده اما این رضایت مانع  رسیدگی به جرم سیاه نیست و به زودی برای پسر جوان  مجازات سنگینی تعیین خواهد شد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها