حمله خونین مرد دیوانه به مردم شهرری / او چاقوی دست ساز داشت + عکس

مرد جوانی که 6 مرد را هدف ضربات چاقو در میدان معلم قرار داده بود دستگیر شد. این در حالی است که یکی از مجروحان این حادثه در بیمارستان به کما رفت.

چاقو کشی در میدان معلم رخ داد. در چاقو کشی در میدان معلم 6 نفر مجروح شدند . عامل چاقو کشی در میدان معلم دستگیر شد. یک جوان  در چاقو کشی در میدان معلم به کما رفت. در ادامه بیشتر از چاقو کشی در میدان معلم بخوانید.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، ساعت 13 شنبه 4 دی ماه، جوان حدودا 30 ساله ای وارد خیابان کوی اسلام در شهرری شد و جلوی چشمان وحشت زده مردم با چاقویی که در دست داشت شروع به داد و فریاد کرد.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

دقایقی بعد جوان خشمگینی که در خیابان کوی اسلام رعب و وحشت ایجاد کرده بود، 6 مرد را هدف ضربات چاقو از ناحیه گردن، کمر، شکم و بازو قرار داد و درگیری خونینی را در جنوب تهران آغاز کرد.

نزاع خونین در خیابان کوی اسلام ادامه داشت تا اینکه ماموران کلانتری 131 شهرری از سوی مردم در جریان این درگیری قرار گرفتند و راهی محل حادثه شدند.

ماموران کلانتری 131 شهر ری پس از حضور در خیابان کوی اسلام شهر ری با مرد جوانی مواجه شدند که 6 نفر را به شدت مجروح کرده بود. ماموران پلیس پس از مشاهده این حادثه در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

پس از پایان این درگیری خونین امدادگران اورژانس در محل حادثه حاضر شدند و امدادرسانی را شروع کردند. همچنین در این نزاع یک مرد به دلیل ضربه ای که بر گردنش اصابت کرده بود پس از انتقال به بیمارستان به کما رفت.

درگیری خونین در شهر ری

یکی از مجروحان حادثه میدان معلم ماجرای درگیری در خیابان کوی اسلام به رکنا گفت: ظهر شنبه 4 دی ماه در خانه بودم که صدای درگیری در خیابان شنیدم. با باز کردن در خانه جوانی برای کمک به خانه مراجعه کرد و ادعا کرد مرد دیوانه ای می خواهد من را با چاقو بزند.

مرد مجروح شده در ادامه گفت: لحظه ای بعد از در خانه بیرون رفتم و درد عجیبی را در کمرم حس کردم. متوجه شدم مرد جوان پس از کمین کردن مقابل خانه، من را مورد هدف ضربه چاقو قرار داده است. پس از این ضربه حس کردم سرم گیج می رود برای همین با کمک پسرم به بیمارستان آمدم و مورد عمل جراحی قرار گرفتم.

مجروح حادثه  گفت: در این درگیری افراد زیادی  مجروح شدند و یک مرد بخاطر ضربه چاقویی که به گردنش اصابت خورد به بیمارستان منتقل شد و به کما رفت.

نزاع وحشتناک در خیابان کوی اسلام

سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری در خصوص  این خبر بیان داشت : روز گذشته در پی اخبار واصله در خصوص درگیری جرحی در آدرس شهرری میدان مادر با توجه به‌ حساسیت موضوع بلافاصله رئیس و تیم عملیاتی کلانتری ۱۳۱ شهرری در محل حاضر شدند .

وی افزود : در بدو حضور در محل مأموران مشاهده کردند شخصی جوان یک سلاح سرد دست ساز خونی در دست دارد و در حال فرار از محل است که در یک عملیات ضربتی فرد را خلع سلاح و دستگیر کردند و در بررسی مشخص شد .

این مقام پلیسی ادامه داد: متهم دستگیر شده با چند نفر درگیر شده و همزمان ۶ نفر را با سلاح سرد دچار آسیب دیدگی و جراحت کرده که فرد برای بررسی تخصصی به کلانتری ۱۳۱ شهرری منتقل و مجروحان برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه اوباش دستگیر شده دارای سوابق متعدد کیفری می باشد گفت : پس از اخذ شکایت شکات و پایان تحقیقات متهم تحویل مراجع قضایی گردید.

 بنابراین گزارش، افراد مجروح شده در این حادثه به بیمارستان منتقل شدند و تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها