۲ زن و مرد مست در یک پارتی مختلط شبانه دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب گلبهار گفت: ۲۲ زن و مرد که در یک مجلس پارتی مختلط به رقص و پایکوبی پرداختند دستگیر شدند.

خلیل اله برزنونی گفت: ۲۲ زن ومرد که دریک مجلس پارتی مختلط در شب شهادت حضرت زهرا (س)، در یک باغ ویلا در گلمکان به رقص و پایکوبی پرداخته بودند دستگیر شدند.

    وی گفت: به موجب گزارش واصله مبنی بر برگزاری مراسم‌پارتی در یکی از باغ ویلا‌های منطقه گلمکان بلافاصله با دستور دادستانی و با حضور چندین اکیپ از ماموران انتظامی ۲۲زن ومرد که در حال پایکوبی و رقص بوده دستگیر و مقادیر زیادی مشروبات الکلی از آنان کشف وضبط شد.

    برزنونی گفت: در این مجلس لهو و لعب متهمان مبادرت به شرب خمر و رقص و پایکوبی کرده که با توجه به هنجارشکنی و نادیده گرفتن حرمت شب‌های سوگواری و ایام دهه فاطمیه کلیه متهمان بازداشت و محل باغ ویلا نیز پلمب شد.

    دادستان عمومی و انقلاب گلبهار گفت: والدین در مراقب از فرزندانشان بیشتر کوشا باشند، چرا که ممکن است  افرادی در کمین آنان بوده تا با هدف دایر کردن مراکز فساد و فحشا آنان را به دام انداخته و به تباهی و فساد بکشانند.

    وی گفت: سوءاستفاده کنندگان از جوانان این نوع افعال و رفتار‌های مجرمانه را در پوششی ظاهرا متعارف و قانونی مانند برگزاری جشن تولد انجام می‌دهند و عده‌ای را فریب داده و در مجلس پارتی مختلط دور هم جمع کرده و با فراهم ساختن ابزار لهو و لعب دیگران را نیز در ارتکاب جرائم مختلف از جمله شرب خمر، استعمال مواد مخدر  مشارکت دهند.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها