ارادت خاص مهناز افشار به جیرانی

مهناز افشار می‌گوید روی شخصیت و سینمای فریدون جیرانی تعصب دارد و احترام ویژه‌ای برای این کارگردان قائل است چرا که شکل سینمای این کارگردان باعث علاقه‌مندی‌اش به سینما شد

ارادت خاص مهناز افشار به جیرانی

مهناز افشار که این روزها خارج از کشور به سر می‌برد، همزمان با آغاز اکران فیلم سینمایی «آشفته‌گی» تازه‌ترین ساخته فریدون جیرانی در اروپا، در اکران‌ عمومی این فیلم شرکت می‌کند و با مخاطبان به تماشای فیلم می‌نشیند.

فریدون جیرانی به دلیل کسالتی که برایش پیش آمده، نتوانست در این سفر حضور پیدا کند، مهناز افشار در این باره به خبرآنلاین گفت: «من درباره شخصیت فریدون جیرانی و سینمایش هم تعصب دارم هم احترام ویژه‌ای قائل هستم. از روزی که خبر بیماری ایشان را شنیدم خیلی ناراحت هستم و واقعا فقط دعا می‌کنم و از خدا می‌خواهم زود بهبودی حاصل شود. شکل سینمای جیرانی باعث شد من به سینما علاقه‌مند شوم. اتفاقاتی که در مسیر من در سینما افتاد با «سالاد فصل» شکل گرفت. شخصیت، کاراکتر، دانش، سواد و انسان بودن ایشان باعث می‌شود همیشه نسبت به او حس خوبی داشته باشم. این کسالت او خیلی من را ناراحت کرد. متاسفم در اکران اروپا نیستند به هر حال صاحب فیلم فریدون جیرانی است و جای ایشان حتما خیلی خالی است. ولی مطمئنم مردم با فیلم حال خیلی خوبی خواهند داشت.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها