تتلو | ازدواج ریحانه پارسا و امیر تتلو صحت دارد؟ + عکس عاشقانه

تتلو خواننده ایرانی و ریحانه پارسا در ترکیه با یکدیگر ملاقات کردند و عکس یادگاری گرفتند که در ادامه می بینید.

تتلو | ازدواج ریحانه پارسا و امیر تتلو صحت دارد؟  + عکس عاشقانه

تتلو خواننده ایرانی پرحاشیه می باشد. تتلو و ریحانه پارسا در ترکیه زندگی می کنند. ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلویزیون که با سریال پدر به شهرت رسید بعد از مهاجرت به ترکیه و کشف حجاب و لایوهای جنجالی اش اعتراف کرده است به دیدار امیر تتلو رفته و با تتلو ملاقات کرده است. در ادامه تصویر آن را می بینید...

 

ازدواج ریحانه پارسا با امیر تتلو؟

 

انتشار این خبر توسط یکی از دوستان بسیار صمیمی و نزدیک امیر تتلو (س . گ) صورت گرفت که فقط برای چند دقیقه با انتشار یک استوری از دیدار ریحانه پارسا و امیر تتلو در صفحه اینستاگرامش، به آنها تبریک گفت و البته پس از چند دقیقه آن را حذف کرد. در این استوری خطاب به امیر تتلو نوشته شده بود: «خسرو آواز ایران تویی داداش، مبارکتون باشه، ریحانه و امیر، چقدر به هم میاد».

 


اخبار داغ : سوتی جنجالی شاهرخ استخری و همسرش در لایو غوغا به پا کرد + فیلم


 

ریحانه پارسا

این در حالی است که ریحانه پارسا پس از خروج از ایران و اقامت در ترکیه، چند استوری از آهنگ های امیر تتلو در روزهای اخیر گذاشته است. گفتنی است، امیر تتلو پس از فوت استاد محمدرضا شجریان، ضمن توهین به این استاد بزرگ آواز، لقب «خسرو آواز ایران» را برازنده خودش دانسته بود و مدعی شد که خسرو آواز ایران من هستم

 

امیر تتلو: از بی‌بی‌سی شکایت می‌کنم | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز

از چند روز پیش که ریحانه پارسا یک دعوای اینستاگرامی با بهنوش بختیاری راه انداخت و بعد هم حدود ساعت 3 و نیم نصفه شب در لایو اینستاگرامش کشف حجاب کرد (کلاهی که بر سر داشت را برداشت تا موهای کوتاهش دیده شود) تا به الان بسیاری از صفحات اینستاگرامی، سایت‌ها و ... به این مسئله پرداخته‌اند و آنرا بازنشر کرده‌اند.

 


اخبار داغ : مهدی کوشکی پشت پرده ازدواجش با ریحانه پارسا را فاش کرد + سند


 

 

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا فقط یک «موجود معروف» است و دیگر هیچ، تمام این معروفیت هم از سایه سر کارهای نازل و سطحی است که انجام داده و متاسفانه مانند بسیاری دیگر از این قماش دارد با آن مانور می‌دهد تا جوانان و نوجوانان بیشتری را جذب کند، برای چه ؟ خدا داند و خودش یا عروسک‌گردان‌های پشت صحنه امثال او.

 

 

 

این داستان ریحانه پارساست: بازیگر سریال «پدر» بود که در تابستان سال 97 از تلویزیون پخش شد و در صحنه ای از آن پسر جوان نقش اصلی برای فرار از دست 2 دختر دانشجو، خودش را از پنجره دانشگاه به پایین پرتاب می‌کرد.

 

ریحانه پارسا

 

در آن زمان این صحنه سریال جنجال زیادی به همراه داشت و نه بازی ریحانه پارسا، اما آنچه که باعث جنجالی شدن ریحانه پارسا شد همزمان با اتمام پخش سریال پدر، ریحانه پارسا عکس‌هایی متفاوت با آن ظاهری که در تلویزیون از او دیده شده بود را در فضای مجازی منتشر کرد.

 

 

 

ریحانه پارسا

 

بعد از آن فعالیت هنری نداشت تا در سال 98 در فیلم خوب، بد، جلف 2 (ارتش سری) پیمان قاسم خانی بازی کرد. که آن هم به دلیل حرکات عجیب و غریب (انواع ژست و ادای عشوه‌گونه برای عکاس‌ها) که در جلسه مطبوعاتی فیلم در جشنواره فجر از خود نشان داد باز حاشیه همراه شد!

 


اخبار داغ : سحر زکریا ، یکتا ناصر و همسرش را با خاک یکسان کرد + فیلم


 

ریحانه پارسا

 

غیر از این یک سریال و یک فیلم از او هنر آفرینی دیگر وجود نداشت. اما در شروع روزهای کرونایی (اسفند ماه سال 98) خبر ازدواج او با مهدی کوشکی (بازیگر) سر و صدای زیادی در فضای مجازی داشت. دلیلش هم معلوم است اختلاف سنی 18 ساله آنها و ...

 

 

 

 

در عید امسال یک برنامه اینترنتی گفتگو محور (talk show) به اسم «پانوراما» تولید شدکه مجری آن «اشکان خطیبی» و حمایت کننده مالی آن رایتل بود و اولین قسمت آن روز سیزده بدر با شعار "سیزده نه در" پخش شد و از پارسا و شوهرش دعوت کردند تا از تجارب زندگی مشترکشان بگویند! زندگی مشترکی که تقریبا یک ماه از شروع آن می‌گذشت!

 

 

همان موقع هم این پرسش‌ها مطرح بود که : دلیل دعوت این 2 هنرمند برای افتتاح یک برنامه اینترنتی چه می‌تواند باشد؟ بازیگران معروفی هستند؟ سابقه هنری آنها زیاد است؟ یک پدیده یا اتفاق خاص در دنیای هنر و بازیگری رقم زده‌اند؟ اجرایی بی نظیر داشته اند؟ یا خیر به دلیل اینکه ازدواج آنها در این روزها بسیار حاشیه ایجاد کرد و پر سر و صدا بود!

 

 

 

ریحانه+پارسا+ (1)

 

آن موقع هم نوشتیم که: اشکان خطیبی در شروع برنامه «پانوراما» اعلام کرد: «الان دیگه نمیشه به مردم دروغ گفت، یعنی میشه ها ولی ما نمی‌توانیم و ...» باید به او یک نکته را یادآوری کرد آفرین بر شما که به مردم دروغ نمی‌گوید ولی گناه ترویج ابتذال و سطحی نگری هم چندان کمتر از دروغگویی نیست.»

 

 

 

ریحانه+پارسا (8)

 

کودکی ریحانه پارسا

 

 

 

و امروز که ریحانه پارسا از مهدی کوشکی جدا شده و به خارج از کشور رفته و معلوم نیست که چه برنامه‌ای در سر دارد یا برایش چه برنامه‌ای در سردارند. فقط ذکر چند نکته خالی از لطف نیست: امروز می‌بینیم که این ترویج سطحی‌نگری و ابتذال چه ماحصلی داشته است.

 

ریحانه+پارسا (4)

 

زمزمه‌های به گوش می‌رسد که ریحانه پارسا هم به ترکیه رفته است تا با کارتل سایت‌های شرط‌بندی همکاری داشته باشد واقعا باید پرسید: این سایت‌های شرط‌بندی چه قدرت، درآمد و نفوذی دارند که به سادگی می‌توانند هرکسی را که احساس می‌کنند در جهت اهدافشان مفید است را جذب می‌کنند.

 

 

 

ریحانه+پارسا (3)

 

هنوز جنجال دنیا جهانبخت و مهراد جم تمام نشده که این داستان ریحانه پارسا به میان آمد و دعوایش با بهنوش بختیاری و این داستان کشف حجاب نگاه‌ها را به سمت او معطوف کرد.

 

 


اخبار داغ : تتلو منبع درآمد و موجودی حسابش را فاش کرد + فیلم جنجالی


 

 

ریحانه+پارسا (1)

 

واقعا کسی به فکر جوانان و نوجوانان این مملکت نیست؟ که این «موجودات فقط معروف» هربار با ترفندی آنها را به سوی خود جذب کرده و بعد می‌گویند حالا بیا شرط ببند و پیش‌بینی کن، برنده شو و پول پارو کن!

 

مشکل از آنجاست که مدیران و مسئولان فکر می‌کند جنگ نرم یعنی حمله سایبری و یا برنامه‌های فلان شبکه ماهواره‌ای و بهمان سایت سیاسی که دارند شعار نابودی و سرنگونی می‌دهند اصلا نمی‌بینند که بخش زیادی از جوانان و نوجوانان کشور را «موجودات معروف» به کجاها برده و می‌برند.

 

 

 

67A9C40C-AB1A-4395-AE10-67742C37D5D4

 

راستی یک سوال، این همه سایت شرط‌بندی و این همه درگاه پرداخت بانکی عجیب نیست؟ حتی برخی ازسایت‌های شرط‌بندی دستور داده‌اند که برای برداشت پول باید در آن بانک مشخص شماره حساب داشته باشید! خدای نکرده فکر نکنید بانکی خارجی بلکه بانک داخل کشور!

 

برای راه انداختن یک سایت فروش کالا و داشتن درگاه پرداخت به حساب بانکی کلی قوانین وجود دارد و ساده‌ترینش این است که مثلا باید جواز کسب صنف مربوطه را ارائه بدهید، یا فلان مجوز را داشته باشید و ... آیا این سایت‌های شرط بندی از این راه‌های قانونی توانسته‌اند درگاه پرداخت پول کسب کنند؟ واقعا عجیب نیست؟ اصلا این پرسش‌ها را مطرح کنیم یا بشینیم یک گوشه‌ای و فقط ماستمان را بخوریم؟

 

 

 

21d7d415-563e-4848-83a9-bcabd64f26fb

 

بیوگرافی ریحانه پارسا

 

ریحانه پارسا (زادهٔ ۴ اسفند ۱۳۷۷) هنرپیشه سینما و تلویزیون ایرانی است. ریحانه پارسا ۴ اسفند ۱۳۷۷ در تهران متولد شد. در رشتهٔ نمایش از هنرستان دیپلم گرفت. در ۲۱ سالگی با مهدی کوشکی ازدواج کرد و کمتر از یک سال بعد طلاق گرفت.

 

فروردین ۱۳۹۸، پارسا مهمان برنامهٔ خندوانه بود. میان‌برنامه‌ای که او به همراه سینا مهراد در آن شرکت کرد از لحاظ بازتاب در شبکه‌های اجتماعی و تعداد بینندگان تلوبیون رکورددار شد. بهمن ۱۳۹۷ هم در برنامهٔ خیابان جام جم حضور یافت و پس از پخش صحنه‌هایی از سریال پدر، اشک در چشمانش حلقه زد.اولین حضور پارسا در گفتگوهای تلویزیونی در برنامهٔ ایرانیوم در مرداد ۱۳۹۷ صورت گرفت

 

 

 

;v_kh

 

حامد عنقا و بهرنگ توفیقی به خاطر انتخاب پارسا برای ایفای نقش لیلا در سریال پدر که آن زمان فردی ناشناخته بود تحسین شده و کارشان «ستاره‌سازی» خوانده شده‌است.به عقیدهٔ آرش خوشخو، منتقد فیلم، نقش‌آفرینی پارسا در خوب، بد، جلف ۲ «نقطهٔ ضعف فیلم» بوده و او «به کلیت فیلم ضربه زده‌است».

 

 

ریحانه+پارسا (10)

 

پارسا در شبکه‌های اجتماعی حاشیه‌هایی ایجاد کرده که باعث شده او را به خامی و تلاش برای دیده شدن متهم کنند. پس از پایان سریال پدر، بلافاصله تمامی عکس‌هایش از نقش‌آفرینی در این سریال را از صفحهٔ اینستاگرامش حذف کرد و عکس‌هایی «با ظاهری متفاوت» مشابه عکس‌های مدل‌ها منتشر کرد.

 

 

 

ریحانه+پارسا (6)

 

 

 

او نوشت: «من، ریحانه پارسا دختری که از الان تا همیشه اگر کسی میشناستش به واسطهٔ سریال پدر هست (این رو هیچ وقت یادش نمیره) از همین پست میگم اگر این روزها عکسی دیده شده که فرق زیادی با تصویر این ماه‌های اخیر داره بی هیچ جبهه‌گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست، صرفاً توجیهی است که ریحانه هیچ شباهت (ظاهری) به لیلای دیده شده نداره!» او به علت انتقادهای فراوان، صفحهٔ اینستاگرامش را از حالت عمومی خارج کرد و امکان نظردهی را سلب کرد. روزنامهٔ کیهان رفتارهای او را «سوءاستفاده از صداوسیما»، «نامتعارف»، و «هنجارشکنی» خواند. او به گفتهٔ خود شش ماه ممنوع‌الکار شد.پس از انتشار خبر ازدواجش با مهدی کوشکی، توئیتی منتشر کرد که از مردان می‌خواست حق طلاق را به زنانشان ندهند. پارسا در توئیتر نوشت: «حق طلاق میدید به زنهاتون بعد اسم خودتون رو هم گذاشتید مرد ؟»

 

images+(1)

 

ژست‌ها و عشوه‌های پارسا پس از اکران فیلم خوب، بد، جلف ۲ در جشنوارهٔ فیلم فجر ۱۳۹۸ نیز واکنش‌های متفاوتی را برانگیخت. برخی او را به فرصت‌طلبی برای جلب توجه متهم کردند و برخی در دفاع از پارسا، انتقادها را ناشی از جنسیت‌زدگی دانستند. او در یک لایو اینستاگرامی حجاب خود را که یک کلاه بود از سر برداشت و مدعی شد چون طول موهایش کمتر از دو سانتیمتر است، «هنوز» قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض نکرده است.

 

images

 

بیوگرافی امیر تتلو

امیر تتلو متولد 30 شهریور 1362 در تهران، خواننده است. تا دیپلم ریاضی بیشتر درس نخوانده است، موسیقی را با سبک رپ شروع کرد، چندین بار دستگیر شد و حالا جنجالی ترین خواننده غیر مجاز ایرانی میباشد. نام اصلی امیر تتلو ؛ امیرحسین مقصودلو می باشد.

خانواده و کارگری امیر تتلو

 

امیر تتلو در یک خانواده 5 نفره در محله مجیدیه تهران بدنیا آمد. مدتی به خاطر شغل پدرش در رشت زندگی کردند، امیر بعلت وضعیت مالی خانواده از نوجوانی کارگری کرده است و دوتا خواهر بزرگ تر از خود دارد. امیر تتلو مدتی در کارگاه نجاری و مدتی هم در یک سوپر مارکت شاگرد بود.

 

تتلو

 

امیر تتلو و شروع موسیقی

 

امیر تتلو خوانندگی را از 17 سالگی در سبک پاپ شروع کرد. امیر تتلو دو سال بعد یعنی سال 1379 با موسیقی رپ آشنا شد و در سال 1380 به شهر شهر دبی رفت و زیر نظر شاهرخ سالار سبک R&B را فرا گرفت و دوباره به ایران بازگشت.

 

امیر تتلو

 

گروه TNT

 

امیر تتلو در سال 1383 با حسین تهی گروه TNT را تشکیل دادند و بعد از چند کار مشترک از هم جدا شدند و به صورت مستقل فعالیت کردند.

 

تتلو

 

مهاجرت امیر تتلو به شهر دبی و بازگشت

 

امیر تتلو در سال 1389 بعد از شهرت اولیه دوباره برای ادامه فعالیت به شهر شهر دبی مهاجرت کرد و باز هم زیر نظر شاهرخ سالار چند ماه فعالیت کرد اما بعلت مشکلات شخصی دوباره تصمیم به بازگشت به ایران گرفت.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها