مهدی کوشکی پشت پرده ازدواجش با ریحانه پارسا را فاش کرد + سند

مهدی کوشکی با انتشار متنی در اینستاگرامش پشت پرده ازدواجش با ریحانه پارسا را افشا کرد. ریحانه پارسا و مهدی کوشکی دو بازیگر سینما و تلویزیون ایران هستند

مهدی کوشکی پشت پرده ازدواجش با ریحانه پارسا را فاش کرد + سند

مهدی کوشکی با انتشار متنی در اینستاگرامش پشت پرده ازدواجش با ریحانه پارسا را افشا کرد. ریحانه پارسا و مهدی کوشکی دو بازیگر سینما و تلویزیون ایران هستند که حدودا یکسال پیش در روزهای شروع کرونا در اینستاگرامش یک پست مشترک انتشار داده و خبر از ازدواج خود دادند. چندماه بعد از این اتفاق ریحانه پارسا با انتشار ویدیویی در اینستاگرامش برای مهدی کوشکی آرزوی موفقیت کرد و به نوعی خبر طلاقش را پخش کرد که با جنجال های زیادی رو به رو شد. به تازگی ریحانه پارسا به کشور ترکیه مهاجرت کرده و کشف حجاب کرده و با خبرنگار ضد ایرانی به نام مسیح علینژاد یک لایو در اینستاگرام گذاشت و ناگفته های زندگی اش را در آن لایو به طور کامل گفت... بعد از آن لایو نیز مهدی کوشکی این استوری را در اینستاگرامش منتشر کرد و از پشت پرده ازدواج و طلاق جنجالی و پرحاشیه شان پرده برداشت.

 

استوری مهدی کوشکی

 

 

ریحانه پارسا و همسرش مهدی کوشکی اینروزها در صدر حاشیه های اینستاگرامی قراردارند. این زوج مشهور کـه اختلاف سنی نزدیک بـه 20 ساله باهم دارند دست از ایجاد حواشی برنمی دارند و دائما سعی می کنند نام خودرا در شبکه های اجتماعی ترند کنند. این دو بازیگر چند روز پیش درمورد حق طلاق صحبت کرده بودند کـه واکنش خیلی از کاربران رابه دنبال داشت. در ادامه بیشتر صحبت می‌کنیم.

 

ریحانه پارسا - Reyhane Parsa - بیوگرافی ریحانه پارسا | rozaweb

 

ریحانه پارسا و مهدی کوشکی

ریحانه پارسا همواره با ایجاد حواشی توجه مردم رابه خود جلب کرده اسـت. او با بازی در سریال پربیننده پدر بـه شهرت بالایی دست یافت و تجربه کارگردانی هم دارد. ریحانه پارسا بدون داشتن تحصیلات خاصی در زمینه بازیگری با فیلمسازی وارد این حرفه شده اسـت.

 

اخبار داغ : عاشقانه های دیده نشده ریحانه پارسا و همسر سابقش + تصاویر

 

 

reyhane parsa | Book lovers, Actors, Fashion

 

او چندی پیش با مهدی کوشکی ازدواج کرد. آشنایی این دو بـه تئاتر «اولئانا» برمی‌گردد کـه کوشکی کارگردانی آنرا بر عهده داشته اسـت. ریحانه پارسا 17 سال از مهدی کوشکی کوچک ‌تر اسـت. لازم بـه ذکر اسـت کـه مهدی کوشکی از ازدواج اولش یک پسر دارد. این دو بازیگر در زمان اوج شیوع ویروس کرونا ازدواج کردند.

 

Reyhane-parsa-serik-(9) - عکسیاتو | عکس بازیگران

 

تیپ های عجیب و غریب

یکی از مواردی کـه ریحانه پارسا را زیر ذره بین رسانه ها نگه داشته بود، تیپ های عجیب‌وغریب او در جشنواره های مختلف و البته عکسهای عجیب او در اینستاگرامش بود. دلیل کارهای وی را بـه یک مثال بشما می‌گوییم: دراین زمان برای دیده شدن نباید بـه شانه های مردم دست بزنید تا برگردند و شـما را ببینند، بلکه باید با یک پتک سنگین بر سرشان بکوبید! پتک ریحانه پارسا حواشی عجیب و دور از عرف او می‌باشد.

 

ریحانه پارسا اکران فیلم (2 عکس)| Reyhane Parsa | دانلود فیلم|دانلود سریال|عکس جدید بازیگران زن ایرانی|عکس بازیگر مرد عکس بازیگران

 

او تجربه کارگردانی هم دارد! ریحانه پارسا در نخستین تجربه ‌اش در مقام کارگردان فیلم کوتاه «شب» رابه تهیه کنندگی موسسه مهر طاها جلوی دوربین برد. فیلمنامه این فیلم را ریحانه پارسا و خاطره عباسی نوشته‌ اند و ابوالفضل عباسی فیلم برداری و عرفان ابراهیمی صدابرداری آنرا برعهده داشتند. نکته جالب درباره این فیلم حضور پدر هنرپیشه سینما و تلویزیون پژمان بازغی دراین فیلم بعنوان بازیگر بود.

 

Reyhane parsa | Iranian models, Fashion models, Style

 

او در یک کافه کار می کرده!

لیلا بوشهری دریک افشاگری گفت: مـن خیلی چیزها را میدانم ولی نمیخواهم بگویم، اما این خانم پیش از این در کافه کار می کرد. کار کردن در کافه بسیار شریف اسـت، و این حرکت او باوجود سن کمی کـه داشت ستایش برانگیز اسـت. می پرسید چگونه شد خب: بازیگری کـه برای سریال پدر انتخاب شده بود، شب قبل می گوید نمی تواند در پروژه همکاری کند.

 

ریحانه پارسا به فیلم سینمایی «کوسه» پیوست - سوره سینما

 

یکی از عوامل فیلم می گوید، مـن دختری را می‌شناسم کـه در کافه کار می کند و بسیار خوش‌چهره اسـت و علاقه زیادی بـه بازیگری هم دارد. همان شب او برای ایفای نقش لیلا پذیرفته میشود. او در ابتدا بسیار بی‌استعداد بود، ولی کارگردان با هر زحمت و سختی کـه بود از او بازی گرفت. نمی دانم چـه اتفاقی می‌افتد کـه برخی یک دریک مشهور میشوند. امیدوار بودم ظرفیتش را داشته باشند.

 

تکنولوژی فوری » reyhane parsa (9)

 

چرا ریحانه پارسا این کارها را انجام می دهد؟

ریحانه پارسا اتفاقا هم خیلی حرفه‌ای‌ ست، او وجب بـه وجب کارهایی را می کند کـه با موقعیتش متناسب اسـت. او فرهنگ مصرف رابه خوبی می‌شناسد و حتی ساعات و روزهای «فرصت» را هم رصد کرده، برای امثال او مساله اول ورود اسـت کـه با سریال «پدر» حاصل شد و ازآن بـه بعد کار را بلدند.

 

Reyhane-parsa-khalij-(4) - عکسیاتو | عکس بازیگران

 

آن‌ ها با یک مهندسی دقیق هر انچه راکه برای جلب توجه لازم اسـت انجا می‎دهند و اصلا سلبریتی، توجه جلب می کند کـه بعدتر همان توجهات جلب شده رابه بنگاه‌های اقتصادی بفروشد. سلبریتی و سرمایه در خدمت هم هستند و شهرت و سلبریتی هم یک دیالکتیک فزاینده، یعنی هم‌افزایی میکنند و گردش پول ایجاد می شود.

 

Reyhane parsa | Muslim fashion, Fashion, Celebrities

 

فرصت‌شناس و حرفه‌ای، مثل ریحانه خانمِ پارسا

ریحانه پارسا دریک سریال درجه دو نقش‌آفرینی میکند و چندی بعد عکس‌هایش با پوششی متفاوت از کاراکتر آن سریال بیرون می آید، موج اول ایجاد می شود، اکسپلور اینستاگرام فتح می شود، بعدتر با یک فاصله‌گذاری زمانی در نشست‌های خبری جشنواره فجر غمزه می آید و دوباره آن قله قبلی را فتح میکند، ناگهان با یک ازدواج نه چندان خودانگیخته! بـه تیتر یک تبدیل میشود، حالا او یک یاور برای موج‌سازی دارد.

 

ریحانه پارسا هجدهمین جشن دنیای تصویر جشن حافظ | Reyhane Parsa | دانلود فیلم|دانلود سریال|عکس جدید بازیگران زن ایرانی|عکس بازیگر مرد عکس بازیگران

 

مهدی کوشکی و ریحانه پارسا، اختلاف سنی زیاد، حواشی گذشته کوشکی، خودش قابلیت یک ماه صدرنشینی را دارد. جایی زبان در می‌آورند، جایی شکلک، عاشقانه‌های باورناپذیر و آن‌ها فاتح شدند. کیلوکیلو فالوور جذب میکنند، هم در قراردادهای کاری جلو خواهند افتاد و هم آن پیچ‌ها خودش منبع درآمد اسـت. انها هر چـه کـه فحش دارد را می ‌پذیرند، تا در صدر نشینند، حق طلاق؟ کفن سفید؟ اینها بهانه اسـت.

 

تگنما > ریحانه-پارسا > reyhane parsa reyhaneparsaa ریحانه پارسا...

 

جای بحث درباره حقوق زنان کـه در پست کوشکی و پارسا نیست. جایش در سمینارهای علوم انسانی ودر خلوت ‌های تک تک افراد یک جامعه اسـت، آن کـه کامنت میگذارد، بیشتر انرژی آزاد میکند، تبادل و تغییر بـه ندرت پای کامنت‌های کوشکی و پارسا ایجاد میشود، بیشتر یک دوقطبی و جنگ و جدل اسـت! پس آن کـه بازی خورده، مـا هستیم وگرنه کـه ریحانه پارسا اتفاقا خیلی هم حرفه‌ ای ا‌ست!

reyhane-parsa-fajr37pan-(4) - عکسیاتو | عکس بازیگران

 

 

صحبت های حامد عنقا، کسی که ریحانه را مشهور کرد

خب یک دختربچه ۱۸-۱۷ ساله کـه ناگهان ظرف یک‌ هفته هنوز جلوی دوربین همان سریالی اسـت کـه مشهورش کرده، این‌طور مورد استقبال قرار میگیرد، طبیعی اسـت کـه اشتباه کند. همه ی اینها را می‌فهمم و هیچ قضاوت درست و غلطی در موردش ندارم. تنها کاری کـه می توانم بکنم این اسـت کـه مـن در مورد این موضوع هیچ جاحرف نزدم، نخستین مرتبه اسـت کـه دارم دراین مورد صحبت می کنم.

 

تگنما > ریحانه-پارسا > reyhane parsa...

 

فشار وحشتناکی روی مـن بود با اینکه مـن قبلاً موضع گیری کردم. یعنی بـه بچه‌های روابط عمومی گفتم، در صفحه رسمی سریال یکی از عکس‌های کارش را بگذارید و زیر آن بنویسید آن چیزی کـه مردم با آن زندگی می کنند نقش ها هستند نه نقش پردازها. بعد از انتشار عکس‌های ریحانه پارسا در اینستاگرام، فشار وحشتناکی روی مـن بودو همه ی مراسم‌های تقدیر بابت سریال پدر کنسل شدند.

 

ریحانه پارسا هجدهمین جشن سینمایى حافظ | Reyhane Parsa | دانلود فیلم|دانلود سریال|عکس جدید بازیگران زن ایرانی|عکس بازیگر مرد عکس بازیگران

 

حساسیت ها نسبت به عکس های ریحانه پارسا

ریحانه پارسا نه عکس مستهجنی را انتشار داد و نه عکس های اش انقدر بـه دور از عرف فرهنگ و جامعه کشورمان بود. موضوعی کـه میتواند بسیار مورد توجه قرار بگیرد، تلاش تیم تولید این سریال برای خبر سازی در خصوص این فیلم می‌باشد کـه یکی از اهرم های اینکار خود بازیگران می باشد.

 

ماجرای رابطه محسن افشانی و ریحانه پارسا 

ریحانه پارسا و محسن افشانی دو بازیگر پر حاشیه ی سینما و تلویزیون با انتشار پست های مشترک در اینستاگرام جنجال آفرین شدند. دیروز محسن افشانی استوری ای در اینستاگرام خود منتشر کرد کـه از برقراری تماس تصویری میان او و ریحانه پارسا حکایت داشت. افشانی دراین استوری گفت اگر تعداد دنبال کنندگان پیج او و ریحانه پارسا بـه یک میلیون برسد آنها یک لایو مشترک خواهند گذاشت.

 

ریحانه پارسا

افشانی نوشت:

منتظر لایو مـن و ریحانه پارسا باشید

کلی حرف داره و جایی نمیتونه بزنه

ازدواج ،طلاق، پیج های زرد، سایت قمار

آدم های منفعت طلب

مهاجرت و هر حاشیه ای کـه تا همین حالا بوده

پیج ها بـه ۱ میلیون فالوئر برسه لایو میذاریم

بـه شرط حضور میلیونیتون لایو میذاریم

از ناگفته ها خواهیم گفت…

 

مـا هیچ مشکلی نداریم!

مـا هیچ مشکلی نداریم. ایشان هم هیچ مشکلی ندارد. و تا سه چهار ماه آینده قرار اسـت دریک کار سینمایی بازی کند. ایشان و آینده اش را تحت تأثیر قرار ندهیم. منتظر لایو باشید.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها