ریحانه پارسا ترامپ و بایدن را به لایو اینستاگرام خود دعوت کرد + عکس

. ریحانه پارسا در توئیت خود ترامپ و بایدن را به لایو خود و محسن افشانی دعوت کرده است! حال قرار است در این لایو چه گفته شود هنوز مشخص نیست. جالب اینجاست که در لایو دیشب ریحانه پارسا گفت که دنبال حاشیه سازی نیست و دیگران برای او حاشیه درست می کنند.

ریحانه پارسا ترامپ  و بایدن را به لایو اینستاگرام خود دعوت کرد + عکس

ریحانه پارسا شب گذشته با انتشار یک لایو با محسن افشانی در خصوص حواشی اخیر به وجود آمده اش در ترکیه گفت: "روز سه شنبه ساعت 10 شب با انتشار یک لایو جواب تمام حواشی اخیر را می دهم"، البته به شرط آن که فالورهای هر دوی این بازیگران به یک میلیون نفر برسد، حالا بعد از گذشت چند ساعت از لایو ریحانه پارسا با محسن افشانی با انتشار یک توئیت نظر دنبال کنندگان صفحه اش را به خود جلب کرد. ریحانه پارسا در توئیت خود ترامپ و بایدن را به لایو خود و محسن افشانی دعوت کرده است! حال قرار است در این لایو چه گفته شود هنوز مشخص نیست. جالب اینجاست که در لایو دیشب ریحانه پارسا گفت که دنبال حاشیه سازی نیست و دیگران برای او حاشیه درست می کنند.

ریحانه+پارسا (1)

 

اخبار داغ : 

احسان علیخانی | علت ازدواج نکردن مجری عصر جدید لو رفت + تصاویر

ریحانه پارسا از مادر جوانش رونمایی کرد + تصاویر

خانه لاکچری و گرانقیمت بهاره رهنما لو رفت + تصاویر


ریحانه پارسا همواره با ایجاد حواشی توجه مردم رابه خود جلب کرده اسـت. او با بازی در سریال پربیننده پدر بـه شهرت بالایی دست یافت و تجربه کارگردانی هم دارد. ریحانه پارسا بدون داشتن تحصیلات خاصی در زمینه بازیگری با فیلمسازی وارد این حرفه شده اسـت.

1867467363-parsnaz-com

او چندی پیش با مهدی کوشکی ازدواج کرد. آشنایی این دو بـه تئاتر «اولئانا» برمی‌گردد کـه کوشکی کارگردانی آنرا بر عهده داشته اسـت. ریحانه پارسا 17 سال از مهدی کوشکی کوچک ‌تر اسـت. لازم بـه ذکر اسـت کـه مهدی کوشکی از ازدواج اولش یک پسر دارد. این دو بازیگر در زمان اوج شیوع ویروس کرونا ازدواج کردند.

1975510818-parsnaz-com

 

تیپ های عجیب و غریب

یکی از مواردی کـه ریحانه پارسا را زیر ذره بین رسانه ها نگه داشته بود، تیپ های عجیب‌وغریب او در جشنواره های مختلف و البته عکسهای عجیب او در اینستاگرامش بود. دلیل کارهای وی را بـه یک مثال بشما می‌گوییم: دراین زمان برای دیده شدن نباید بـه شانه های مردم دست بزنید تا برگردند و شـما را ببینند، بلکه باید با یک پتک سنگین بر سرشان بکوبید! پتک ریحانه پارسا حواشی عجیب و دور از عرف او می‌باشد

 

همسر+ریحانه+پارسا

⁣ریحانه پارسا نیز پیشتر در توییتی نوشته بود: حق طلاق می دهید بـه زنهایتان بعد اسم خودتان را هم گذاشتید، ‌مرد؟ ⁣شـما دراین‌باره چـه نظری دارید؟ این توییت واکنش های زیادی رابه دنبال داشت تا این کـه مهدی کوشکی در ویدیویی اظهار کرد: حق طلاق با مرد اسـت. چـه لزومی دارد حق طلاق برای زن باشد؟ صحبت های این زوج مشهور حواشی زیادی رابه دنبال داشته اسـت.


ریحانه+پارسا+

او تجربه کارگردانی هم دارد! ریحانه پارسا در نخستین تجربه ‌اش در مقام کارگردان فیلم کوتاه «شب» رابه تهیه کنندگی موسسه مهر طاها جلوی دوربین برد. فیلمنامه این فیلم را ریحانه پارسا و خاطره عباسی نوشته‌ اند و ابوالفضل عباسی فیلم برداری و عرفان ابراهیمی صدابرداری آنرا برعهده داشتند. نکته جالب درباره این فیلم حضور پدر هنرپیشه سینما و تلویزیون پژمان بازغی دراین فیلم بعنوان بازیگر بود.

 

ریحانه+پارسا+ (3)

او در یک کافه کار می کرده!

لیلا بوشهری دریک افشاگری گفت: مـن خیلی چیزها را میدانم ولی نمیخواهم بگویم، اما این خانم پیش از این در کافه کار می کرد. کار کردن در کافه بسیار شریف اسـت، و این حرکت او باوجود سن کمی کـه داشت ستایش برانگیز اسـت. می پرسید چگونه شد خب: بازیگری کـه برای سریال پدر انتخاب شده بود، شب قبل می گوید نمی تواند در پروژه همکاری کند.

 

ریحانه+پارسا+ (2)

یکی از عوامل فیلم می گوید، مـن دختری را می‌شناسم کـه در کافه کار می کند و بسیار خوش‌چهره اسـت و علاقه زیادی بـه بازیگری هم دارد. همان شب او برای ایفای نقش لیلا پذیرفته میشود. او در ابتدا بسیار بی‌استعداد بود، ولی کارگردان با هر زحمت و سختی کـه بود از او بازی گرفت. نمی دانم چـه اتفاقی می‌افتد کـه برخی یک دریک مشهور میشوند. امیدوار بودم ظرفیتش را داشته باشند.

 

ریحانه+پارسا+ (1)

چرا ریحانه پارسا این کارها را انجام می دهد؟

ریحانه پارسا اتفاقا هم خیلی حرفه‌ای‌ ست، او وجب بـه وجب کارهایی را می کند کـه با موقعیتش متناسب اسـت. او فرهنگ مصرف رابه خوبی می‌شناسد و حتی ساعات و روزهای «فرصت» را هم رصد کرده، برای امثال او مساله اول ورود اسـت کـه با سریال «پدر» حاصل شد و ازآن بـه بعد کار را بلدند.

آن‌ ها با یک مهندسی دقیق هر انچه راکه برای جلب توجه لازم اسـت انجا می‎دهند و اصلا سلبریتی، توجه جلب می کند کـه بعدتر همان توجهات جلب شده رابه بنگاه‌های اقتصادی بفروشد. سلبریتی و سرمایه در خدمت هم هستند و شهرت و سلبریتی هم یک دیالکتیک فزاینده، یعنی هم‌افزایی میکنند و گردش پول ایجاد می شود.

 

ریحانه+پارسا

فرصت‌شناس و حرفه‌ای، مثل ریحانه خانمِ پارسا

ریحانه پارسا دریک سریال درجه دو نقش‌آفرینی میکند و چندی بعد عکس‌هایش با پوششی متفاوت از کاراکتر آن سریال بیرون می آید، موج اول ایجاد می شود، اکسپلور اینستاگرام فتح می شود، بعدتر با یک فاصله‌گذاری زمانی در نشست‌های خبری جشنواره فجر غمزه می آید و دوباره آن قله قبلی را فتح میکند، ناگهان با یک ازدواج نه چندان خودانگیخته! بـه تیتر یک تبدیل میشود، حالا او یک یاور برای موج‌سازی دارد.

 

ریحانه+پارسا (10)

مهدی کوشکی و ریحانه پارسا، اختلاف سنی زیاد، حواشی گذشته کوشکی، خودش قابلیت یک ماه صدرنشینی را دارد. جایی زبان در می‌آورند، جایی شکلک، عاشقانه‌های باورناپذیر و آن‌ها فاتح شدند. کیلوکیلو فالوور جذب میکنند، هم در قراردادهای کاری جلو خواهند افتاد و هم آن پیچ‌ها خودش منبع درآمد اسـت. انها هر چـه کـه فحش دارد را می ‌پذیرند، تا در صدر نشینند، حق طلاق؟ کفن سفید؟ اینها بهانه اسـت.

ریحانه+پارسا (9)

جای بحث درباره حقوق زنان کـه در پست کوشکی و پارسا نیست. جایش در سمینارهای علوم انسانی ودر خلوت ‌های تک تک افراد یک جامعه اسـت، آن کـه کامنت میگذارد، بیشتر انرژی آزاد میکند، تبادل و تغییر بـه ندرت پای کامنت‌های کوشکی و پارسا ایجاد میشود، بیشتر یک دوقطبی و جنگ و جدل اسـت! پس آن کـه بازی خورده، مـا هستیم وگرنه کـه ریحانه پارسا اتفاقا خیلی هم حرفه‌ ای ا‌ست!

 

ریحانه+پارسا (8)

کودکی ریحانه پارسا

 

صحبت های حامد عنقا، کسیکه ریحانه را مشهور کرد

خب یک دختربچه ۱۸-۱۷ ساله کـه ناگهان ظرف یک‌ هفته هنوز جلوی دوربین همان سریالی اسـت کـه مشهورش کرده، این‌طور مورد استقبال قرار میگیرد، طبیعی اسـت کـه اشتباه کند. همه ی اینها را می‌فهمم و هیچ قضاوت درست و غلطی در موردش ندارم. تنها کاری کـه می توانم بکنم این اسـت کـه مـن در مورد این موضوع هیچ جاحرف نزدم، نخستین مرتبه اسـت کـه دارم دراین مورد صحبت می کنم.

ریحانه+پارسا (7)

 

فشار وحشتناکی روی مـن بود با اینکه مـن قبلاً موضع گیری کردم. یعنی بـه بچه‌های روابط عمومی گفتم، در صفحه رسمی سریال یکی از عکس‌های کارش را بگذارید و زیر آن بنویسید آن چیزی کـه مردم با آن زندگی می کنند نقش ها هستند نه نقش پردازها. بعد از انتشار عکس‌های ریحانه پارسا در اینستاگرام، فشار وحشتناکی روی مـن بودو همه ی مراسم‌های تقدیر بابت سریال پدر کنسل شدند.


ریحانه+پارسا (6)

 

جدیدترین تصاویر ریحانه پارسا

ریحانه+پارسا (5)

 

ریحانه+پارسا (4)

 

ریحانه+پارسا (3)

 

ریحانه+پارسا (2)

 

ریحانه+پارسا (1)

 

جنجال+فاش+شدن+مهریه+عجیب+ریحانه+پارسا+(5)

 

پارسا

 

reyhaneh-parsa-abroad-4

 

parsa-2

 

images+(1)

 

images

 

images (8)

 

images (7)

 

 

images (6)

 

 

images (5)

 

 

images (4)

 

 

images (3)

 

 

images (2)

 

 

images (1)

 

 

file

 

 

download

 

 

download (4)

 

 

download (2)

 

download (1)

 

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها