دنیا جهانبخت | تصاویر لو رفته از دنیا جهانبخت قبل از جراحی زیبایی + عکس

دنیا جهانبخت ( زهرا جهانبخت) تصویری از 18 سالگی خود در فضای مجازی منتشر کرده است که گویا قبل از انجام جراحی های زیبایی روی صورتش بوده است.

دنیا جهانبخت | تصاویر لو رفته از دنیا جهانبخت قبل از جراحی زیبایی + عکس

دنیا جهانبخت ( زهرا جهانبخت) تصویری از 18 سالگی خود در فضای مجازی منتشر کرده است که گویا قبل از انجام جراحی های زیبایی روی صورتش بوده است. دنیا جهانبخت یکی از چهره های معروف در فضای مجازی و اینستاگرام است که بدون هیچ استعداد خاصی در بین کاربران شهرت یافته است. دنیا جهانبخت به دلیل اینکه از عشق سابقش ساسی مانکن ضربه و شکست عشقی خورد اقدام به خودکشی و خفه کردن خود با روسری کرد و از خود ویدیو تهیه و در اینستاگرام منتشر کرد که میلیون ها بار دیده شد. از آن ماجرا به بعد در بین کاربران اینستاگرام شهرت و محبوبیت خاصی یافته است. در حال حاضر دنیا جهانبخت بیشتر از هر سلبریتی و بازیگران ایرانی در اینستاگرام فالور و دنبال کننده دارد او با 10 میلیون فالور در اینستاگرام نزد مردم معروف شده است.

دنیا جهانبخت قبل از عمل زیبایی | چهره متفاوت دنیا جهانبخت در 18 سالگی | | حیاط خلوت

دنیا جهانبخت یکی از مدلهای نسبتا معروفی می باشد که در عرصه مانکن و مدلینگ فعالیت می کند در مورد تاریخ تولد محل تولد و … اطلاعاتی از وی منتشر نشده است . ایشان به واسطه نامزدی با ساسی مانکن توانست به شهرت برسد . اما شهرتی که پر از مسخره بازی و دیوانگی بود .

 

اخبار داغ : احسان علیخانی | علت ازدواج نکردن مجری عصر جدید لو رفت + تصاویر

 

 

دنیا جهانبخت و ساسی مانکن

ماجرا از آنجا شروع شد که دنیا جهانبخت با انتشار عکس دونفره از خود و ساسی مانکن در اینستاگرام اعلام نامزدی کرد . این خبر با تیتر ازدواج ساسی مانکن خیلی سریع توانست دنیا جهانبخت را به شهرت برساند . هر روز عکسهای عجیب و غریبی منتشر می کرد از  خالکوبی  اسم ساسی مانکن گرفته تا هدیه های گران قیمت, تا اینکه ساسی مانکن از دنیا جدا شد از اینجا به بعد عکسهای عجیب و غریب دنیا جهانبخت شروع شد . تصاویر عجیبی مثل گریه کردن ,  خودکشی  و … آخر سر هم که یک کلیپ منتشر کرد در حال گریه و زاری کردن .

jpg (1)

 

ماجرای دنیا جهانبخت و اشکان اشتیاق

توضیحات مفصلی در مورد دنیا جهانبخت در تیتر فوق برای افرادی که ایشان را نمی شناختند دادیم . حالا دنیا جهانبخت وارد بازی با  اشکان اشتیاق  شده است البته با ناشی گری اشکان اشتیاق توانست مجدد روی سر خط خبری باشد .

 

واکنش تتلو به رابطه دنیا جهانبخت و مهراد جم غوغا به پا کرد + بیوگرافی

اشکان اشتیاق بازیگر جوان تلویزیون

ماجرا از پیغام دنیا جهانبخت به صورت خصوصی به  اشکان اشتیاق  شروع شد . در این پیغام همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می کنید دنیا جهانبخت به اشکان اشتیاق ابراز علاقه می کند . (اشکان جان خیلی دوست دارم … به ما سر بزن و ….)

 

ماجرای مهاجرت اشکان اشتیاق چه بود؟

پیغام دنیا جهانبخت به اشکان اشتیاق

اشکان اشتیاق  با یک رویکرد عجیب از این پیغام  اسکرین شات  (عکس گرفتن از صفحه مانیتور) می گیرد و در اینستاگرام شخصی اش برای عموم منتشر می کند .

بعد از این اتفاق عجیب و غریب دنیا جهانبخت وارد پیج  اشکان اشتیاق  می شود و با یک پیغام جنجالی حسابی از خجالت اشکان اشتیاق بیرون میات .

 

jpg (3)

 

پیغام دوم دنیا جهانبخت و تهدید اشکان اشتیاق

همانطور که در تصویر فوق ملاحظه می کنید دنیا جهانبخت, اشکان اشتیاق را به ممنوع التصویری تهدید کرده است . در ادامه به اشکان اشتیاق خاطر نشان کرده است که همه مردم آرزو دارند بهشون پیغام بدم…! (چه  اعتماد به نفس ی) . هیچکدومتون لیاقت عاشقی ندارید . پست پاک کن وگرنه کافیه یک مطلب راجبت تو پیج بنویسم خیلی سریع ممنوع التصویرت میکنن .

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها