ریحانه پارسا مدرسه و دانشگاه ها را با خاک یکسان کرد + عکس جنجالی

ریحانه پارسا با انتشار یک توئیت در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

ریحانه پارسا مدرسه و دانشگاه ها را با خاک یکسان کرد + عکس جنجالی

ریحانه پارسا با انتشار یک توئیت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: هنوز یکی از افتخاراتم هست، از کلاس اول سیستم آموزشی و جدی نگرفتم و با افتخار به دانشگاه های ایران ورود پیدا نکردم، این کارخونه سری دووزی مدت هاست از ریشه پوسیده" ریحانه پارسا (زاده ۴ اسفند ۱۳۷۷) هنرپیشه سینما و تلویزیون ایرانی است. ریحانه پارسا ۴ اسفند ۱۳۷۷ در تهران متولد شد. در رشتهٔ نمایش از هنرستان دیپلم گرفت. در ۲۱ سالگی با مهدی کوشکی ازدواج کرد و کمتر از یک سال بعد طلاق گرفت.

ریحانه پارسا

 

عاشقانه های دیده نشده حمیدرضا پگاه و همسرش +عکس

 

 

فعالیت‌ها

فروردین ۱۳۹۸، پارسا مهمان برنامهٔ خندوانه بود. میان‌برنامه‌ای که او به همراه سینا مهراد در آن شرکت کرد از لحاظ بازتاب در شبکه‌های اجتماعی و تعداد بینندگان تلوبیون رکورددار شد. بهمن ۱۳۹۷ هم در برنامهٔ خیابان جام جم حضور یافت و پس از پخش صحنه‌هایی از سریال پدر، اشک در چشمانش حلقه زد. اولین حضور پارسا در گفتگوهای تلویزیونی در برنامهٔ ایرانیوم در مرداد ۱۳۹۷ صورت گرفت.

 

ریحانه پارسا به علت افسردگی بعد از طلاق از بازیگری خداحافظی کرد+فیلم جنجالی

نقد

حامد عنقا و بهرنگ توفیقی به خاطر انتخاب پارسا برای ایفای نقش لیلا در سریال پدر که آن زمان فردی ناشناخته بود تحسین شده و کارشان «ستاره‌سازی» خوانده شده‌است. به عقیدهٔ آرش خوشخو، منتقد فیلم، نقش‌آفرینی پارسا در خوب، بد، جلف ۲ «نقطهٔ ضعف فیلم» بوده و او «به کلیت فیلم ضربه زده‌است».

 

ریحانه پارسا جادوگری می کند! + عکس دیده نشده

مدت کوتاهی بعد از پایان سریال پدر، پارسا با انتشار عکس هایی با آرایش و استایل نامتعارف به شدن جنجالی و حاشیه های جدی ایجاد کرد. حامد عنقا تهیه کننده می گوید: بعد از انتشار عکس های ریحانه پارسا در اینستاگرام، فشار وحشتناکی روی من و عوامل سریال بود. جهت اطلاع بگم همه مراسم های تقدیر که از طرف سازمان و نهادهای مختلف قرار بود انجام شود و حتی تاریخ و ساعتشان هم معین شده بود، کنسل شد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها