ماجرای دستگیری روح الله زم در گاندو ۲ + فیلم

سریال گاندو 2 به پرونده های امنیتی اطلاعات سپاه می پردازد و در جدیدترین قسمت به ماجرای دستگیری روح الله زم در گاندو ۲ به تصویر کشیده شد.

سریال گاندو 2 از روز شنبه 30 اسفند 99 از شبکه سه به مناسبت نوروز 1400 پخش شد. سریال گاندو ۲ که موضوع امنیتی دارد در سری اول به فعالیت های محیط زیستی و پرونده پیچیده جیسون رضاییان پرداخت و در قسمت اول سریال گاندو، ماجرای دستگیری روح الله زم در گاندو ۲ به تصویر کشیده شد.

روح الله زم مدیر کانال تلگرامی آمد نیوز در یک اقدام امنیتی و پیچیده به دام اطلاعات سپاه افتاد و در نهایت اعدام شد. سریال گاندو که پرونده های امنیتی را بررسی میکند ، سریال پرمخاطب شب های نوروز 1400 است. این سریال تم افشاگرانه دارد و در سری نخست مورد اعتراض مقامات دولتی قرار گرفت.

 

 

زمان پخش گاندو 2 از شبکه سه نوروز 1400

زمان پخش گاندو 2 از شبکه سه در ایام نوروز 1400 مشخص شد و بینندگان هر شب می توانند به تماشای این سریال امنیتی جذاب بنشینند که در فصل اول نمایشی بسیار موفق داشت و ماجرای نفوذ سوریس های اطلاعاتی خارجی را در داخل کشور به نمایش کشید. در فصل دوم سریال گاندو یا لوتی برخورد با اخلال گران ارزی که با نفوذ سرویس های اطلاعاتی خارجی هدایت می شدند روایت شده است.

 

سریال گاندو 2 از روز شنبه 30 اسفند 99 به روی آنتن می رود و ساعت پخش فصل دوم گاندو هر شب ساعت 20:45 دقیقه از شبکه سه سیما خواهد بود.


همچنین سریال گاندو 2 (لوتی) هر روز دو بار بازپخش می شود و ساعت پخش تکرار گاندو دو ساعت های 1:15 بامداد و 14:30 روز بعد خواهد بود.

 

ساعت پخش گاندو 2 ساعت 20:45
ساعت پخش تکرار گاندو 2

ساعت 1:15 بامداد

ساعت 14:30 بعد از ظهر

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها